Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a sikeres nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sikeres nőktől félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Anyukám sokáig töltött be vezetői pozíciót egy nagyobb cégnél, egyedüli nőként. Mindig határozott volt és ambícíózus, igazi karrierista. És valahogy egyedül maradt... sem apukám, sem más férfiak nincsenek mellette. Ez engem tudat alatt beprogramozott rá, hogy sikeres,határozott nő=magány. Van egy terület, amelyen érzem, hogy sikeres tudnék lenni, de félek, hogy a barátomat és más férfiakat is visszariasztanék vele. Így viszont elégedetlen és kicsit üres vagyok, hogy nem tudom megmutatni a bennem rejlő potenciált.

Létezhet, hogy vannak olyanok, akik egy határozott, sikeres nőtől nem riadnak vissza? Létezhet, hogy egy ilyen nőnek példás családi élete legyen?



2013. nov. 13. 20:33
1 2
 1/14 anonim válasza:

A tigristől, na attól félek, de a sikeres nőktől nem.

Ez igazából olyan kérdés,hogyha csak 4 ujjam egy kezemen fognak e szeretni?

Nem a kezed és nem a sikered miatt fognak szeretni hanem azért aki vagy.

Legalább is én így vagyok vele.

2013. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, létezhet, akkor működik pl. ha a férje meg az ellentéte. Én is ismerek ilyen családot, a nő épít karriert meg ő a fő pénzkereső, és a férje látja el a háztartást... és tök jól élnek, több évtizede.

A nemi szerepek rég nem kőbe vésettek...

2013. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy magabiztos és intelligens férfi elbírja viselni, ha a felesége sikeres.
2013. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
folyt... viszont két ambiciózus karrierista családi élete meg nagyjából halálra van ítélve, mert óhatatlanul rivalizálni fognak a kapcsolatukban is előbb-utóbb. Tudod, az azonos töltések taszítják egymást...
2013. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát tőlem nem félt az ex férjem, csak kizsigerelt... én meg szerelmes voltam, és hagytam... :(
2013. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Sok karrierista nőnek kiállhatatlan a természete, vagy csak pénzes férfiakkal ismerkednek.
2013. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én volt férjem nem félt tőlem, örült hogy sokat keresek, jól le is rántott, majd lelépett.
2013. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Férfiak nem, egy értelmes, intelligens, magabiztos férfit nem zavar, ha a felesége esetleg sikeresebb a karrierjében, mint ő, csak kisebbségi komplexusos, lusta, férfi-büszkeséggel élő, de semmirekellő kis fiúkák. Azokat esetleg.
2013. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nagy mellényem lenne a sikertől:) Nem törtető vagyok, csak határozott, de figyelembe veszek másokat.

Azért egy férfinek rossz lehet, hogy a párja többet keres nála, és a párjának is, hogy felveszi ezt a tipikusan férfi szerepet (kenyérkereső).

2013. nov. 13. 20:59
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem arról lenne szó, hogy feltétlenül többet keresnék, inkább arról, hogy ha sikereket érek el, viszonylag jól keresek, az már visszatartó tényező mondjuk a hasonló kaliberű férfiaknál?
2013. nov. 13. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!