Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő a biszexualitás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő a biszexualitás? Mi a baj vele tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Én vonzódom a saját nememhez is, mert ott teljesen más jellegű érzelmek törnek elő belőlem, mint a fiúk iránt érzett vonzalomnál. 17 éves vagyok, ugyanúgy voltam már szerelmes lányba, mint fiúba. Én ezt a biszexualitást nagy bűnnek fogom fel, holott nem ártok senkinek vele, csak a saját boldogságomra szolgál. Ha szeretek egy velem azonos neműt, boldog vagyok, örülök, nem mutogatom, nem hívom fel magamra a figyelmet, hiszen ez a saját életem, saját döntésem, senkinek semmi köze hozzá. Nem én választottam, pár éve még taszított az azonos neműek közti vonzalom. Aztán megismertem egy lányt, aki teljesen levett a lábamról. Eleinte fel sem akartam fogni, hogy tulajdonképpen mit érzek és eltoltam magamtól az érzést, de már nem megy. Akarok gyereket, férjet, normális családot. Egyszer. Viszont egy lánytól teljesen más jellegű dolgokat kapok, mint egy fiútól. Nem vagyok evolúciós selejt, teljesen normális gondolkodásmódú, értékes ember vagyok. De mégis érzem, hogy mivel a magyar társadalom csekély hányada tolerálja ezt a fajta viselkedésmódot, nekem hátrányom van és akármilyen boldoggá is tesz, egy terhet cipelek magammal. Azt hangoztatják, hogy ez nem normális dolog, aki a saját nemét (is) szereti, nem normális, meg kéne semmisíteni. Én viszont úgy érzem, hogy igenis abszolút normális értékekkel bíró ember vagyok és nem tehetek arról, ha beleszeretek egy lányba. Ugyanúgy szeretem a fiúkat is, az utcán is egyértelműen a fiúkat nézem meg. Olyan lány, aki kiváltott belőlem bármiféle komolyabb érzést, csak 2 volt. A szüleimnek nem merem elmondani, a barátaimnak sem, sőt, magamnak sem merem bevallani, mert félek attól, hogy elítélnek. Nem tudok teljes értékű életet élni, pedig nem kéne, hogy érdekeljen más véleménye. Mégis foglalkoztat a kérdés, hogy a biszexualitással mi bajuk van az embereknek. Miért zavarja őket ez az életforma, ha nem gátolják a szaporodást, a másik nemet ugyanúgy kedvelik, és csupán a saját boldogságukra szolgál ez a dolog?
2009. nov. 12. 20:30
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
33%
Milyen érdekes kérdés (kár, hogy ilyen régen tették fel.) Amit te érzel, lehet, hogy nem szexuális vonzalom. A lányok és a fiúk barátsága között van különbség. Lehet, hogy amit te érzel a lány barátnőd iránt, az egyfajta csodálat. Lehet, hogy gyönyörűnek tartod, lehet, hogy te is szívesen lennél ilyen, lehet, hogy a példaképed(abban a tekintetben, hogy nagyon vonzónak tartod), és emiatt csodálod, "imádod".Ez nem biztos, hogy igazi szerelem, vagy biszexualitás (bár lehet, hogy annak érzed.) Fiúknál nem nagyon fordul elő ilyen bizonytalan érzelem, de lányoknál szerintem elég gyakori.
2011. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Nem értem azokat az embereket, akik alpári módon válaszoltak neked... Egyébként nem hiszem, hogy a modern kor divatja a másság... Szerintetek, amikor anno háborúba mentek a férfiak akkor mégis...khm hogy elégítették ki a vágyaikat...? Ne mondjátok azt, hogy "csak" önkielégítést végeztek... Mindegy nem is ez a lényeg... Mindenesetre szerintem nem "baj", de persze az már egészen más kérdés, hogy ki hogyan áll hozzá. Először magadat kell elfogadnod, olyannak amilyen vagy. Hiszen ha Te megad sem tudod elfogadni magadat, akkor mások hogy várod el? Egyébként meg simán lehet később férjed és gyermeke(i)d. Akik meg beszóltak... Nos akkor is b*z*znátok meg k*cs*g*znétek, ha mondjuk a jövőben a gyereketek is "más" lenne?
2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!