Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn a biszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn a biszexualitás, homoszexualitás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Semmiért. Egyáltalán nem bűn, csak sokakba belenevelték az előítéleteket. Meg sokan nem is tudják milyen egy homo-vagy biszexuális ember, és tartanak tőle.
2009. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem bűn, csak könyörgöm, ne az utcán!!!!! Otthon!!!!
2009. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem bűn!!!!inlább az bűún h elítélik őket!joguk van azt szeretni akit akarnak
2009. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem se bűn, aki azt akarja, ő tudja, én nem szólok bele másnak a magánéletébe, pláne, hogy kit szeressen.

Ellenben a felvonulást ellenzem! És nem azért, mert LMBT-k vonulnak, hanem mert a szexualitás nem az utcára való(amennyiben utcai ruhában végig mennének, akkor nem lenne semmi bajom vele).


Akkor is fel lennék háborodva, ha heteroszexuálisok vonulnának így fel, hogy férfiak-nők 1db tangában, csöcs kidobós cuccban, stb. közösülést imitálnának fényes nappal, és mindezt dübörgő zenére figyelemfelkeltő módon...

2009. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
MAJD SZOMBATON MEGLÁTOD!
2009. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

nem bűn!

ez olyasmi mint az emo stílus.sokan utálják meg elítélik őket pedig van benne jó dolog csak megkell ismerni őket igazán.ez mind2 dologra igaz.

2010. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%

Nem bűn! Ugyanolyan, minthogy van, aki a mákos tésztát szereti és van aki a diósat (ne keressen senki alternatív belemagyarázásokat a példába, ezek jutottak eszembe) Ha a társadalom nagy része a mákos tésztát szereti, akkor bűn diósat enni? Hülyeség ezen vitatkozni.

A felvonulás hát...nem tudom, én nem vonultam fel, de a képek alapján úgy gondolom, kicsit (lehet hogy nagyon) túl komolyan vették ezt a ,,szabadon szeretni,, dolgot. Nemi életet tényleg nem az után kell élni. Bár ha azt vesszük ha egy meleg pár csókolja meg egymást az után, ujjal mutogatnak rájuk, mindez egy hetero pár esetében csak féltékenységet vált ki az emberekből...

2010. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15%
Azért bün mert ezek a mocskok hozták ránk az AIDSot!!!
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!