Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő a biszexualitás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő a biszexualitás? Mi a baj vele tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Én vonzódom a saját nememhez is, mert ott teljesen más jellegű érzelmek törnek elő belőlem, mint a fiúk iránt érzett vonzalomnál. 17 éves vagyok, ugyanúgy voltam már szerelmes lányba, mint fiúba. Én ezt a biszexualitást nagy bűnnek fogom fel, holott nem ártok senkinek vele, csak a saját boldogságomra szolgál. Ha szeretek egy velem azonos neműt, boldog vagyok, örülök, nem mutogatom, nem hívom fel magamra a figyelmet, hiszen ez a saját életem, saját döntésem, senkinek semmi köze hozzá. Nem én választottam, pár éve még taszított az azonos neműek közti vonzalom. Aztán megismertem egy lányt, aki teljesen levett a lábamról. Eleinte fel sem akartam fogni, hogy tulajdonképpen mit érzek és eltoltam magamtól az érzést, de már nem megy. Akarok gyereket, férjet, normális családot. Egyszer. Viszont egy lánytól teljesen más jellegű dolgokat kapok, mint egy fiútól. Nem vagyok evolúciós selejt, teljesen normális gondolkodásmódú, értékes ember vagyok. De mégis érzem, hogy mivel a magyar társadalom csekély hányada tolerálja ezt a fajta viselkedésmódot, nekem hátrányom van és akármilyen boldoggá is tesz, egy terhet cipelek magammal. Azt hangoztatják, hogy ez nem normális dolog, aki a saját nemét (is) szereti, nem normális, meg kéne semmisíteni. Én viszont úgy érzem, hogy igenis abszolút normális értékekkel bíró ember vagyok és nem tehetek arról, ha beleszeretek egy lányba. Ugyanúgy szeretem a fiúkat is, az utcán is egyértelműen a fiúkat nézem meg. Olyan lány, aki kiváltott belőlem bármiféle komolyabb érzést, csak 2 volt. A szüleimnek nem merem elmondani, a barátaimnak sem, sőt, magamnak sem merem bevallani, mert félek attól, hogy elítélnek. Nem tudok teljes értékű életet élni, pedig nem kéne, hogy érdekeljen más véleménye. Mégis foglalkoztat a kérdés, hogy a biszexualitással mi bajuk van az embereknek. Miért zavarja őket ez az életforma, ha nem gátolják a szaporodást, a másik nemet ugyanúgy kedvelik, és csupán a saját boldogságukra szolgál ez a dolog?
2009. nov. 12. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Azért ítélik el sokan,mert nem természetes.És nálad is lehet,hogy csak a divat miatt alakult ki.Más akarsz lenni,mint a többiek.A te korodban ez természetes.Van aki a ruházkodásában,hajviseletében keresi a másságot.

Ha viszont továbbra is ez okoz neked boldogságot,ne menj férjhez,és ne szülj gyereket.Hogyan akarsz majd egy férfi mellett élni egész életeden át?Vagy mellette akarsz egy barátnőt is tartani? Az a kapcsolat biztos kudarcához vezetne.Komolyan gondolkodj el,hogy mit akarsz,mit vársz a jövődtől?

2009. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Elég baj a b*ziságod, de nem a te hibád a média beszélte beléd, hogy ez normális és elfogadott.

Lelked mélyén te is érzed, hogy ez nem elfogadott, deviáns, elítélendő.

Mit tett az SZDSZ a fiataljainkkal??? :(

2009. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lenne már elítélendő? Jajj ez akkora hülyeség!! Én is biszex vagyok, semmivel nem érzem magam kevesebbnek, mint egy heteroszexualitás, sőt! A mi körünkben sokkal elfogadóbbak vagyunk úgy általában mindennel szemben, ami más.

Én az utcán is éppúgy megnézem a lányokat, mint a fiúkat, mindenki tudja rólam, a családom is, a barátaim is, sőt, a jelenlegi párom is, és nem zavar senkit, nem részesülök emiatt különleges elbánásban. Ugyanolyan embernek tartom magam, mint a heterók, se rosszabb, se jobb nem vagyok, csak egy átlagos lány.

2009. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus és a b*zi jelzőt meg kikérem magamnak. Félreértettétek. Nem csak a lányokat szeretem, sőt, a fiúk jobban érdekelnek és csak férfi mellett tudnám elképzelni később az életemet. Egy lány iránt érzett vonzalom mást vált ki. Tudom szeretni, de másképp. Izgalmasabb, furcsább, de a fiúnál pedig biztonságosabb, stabilabb és a kötődés hosszútávúbb.
2009. nov. 12. 20:46
 5/22 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy az olyan embereket, akik másoknak okoznak kárt a viselkedésükkel, miért fogadják el jobban, mint azokat, akik az égvilágon senkit nem bántanak az életformájukkal. Legyen az egy kárörvendő, gonosz, aljas ember, aki már jópár embernek okozott fájdalmat, de tudják róla, hogy hetero, ezért elfogadják és emberszámba veszik.Nem úgy, mint egy biszexuálist, aki nem csak a saját neméhez vonzódik, ugyanúgy alapít családot, mint a heterok, nem tesz tönkre másokat, mégis elítélik teljes mértékben. Nem akarok provokálni, de úgy gondolom, hogy nem elég érthető a kérdésem.
2009. nov. 12. 20:52
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

nem tudtok szöveget értelmezni leírta hogy 2 lányba szerelmes volt ehhez semmi köze a médiának vagy a divatnak

semmi baj sincs veled ha vonzódsz a lányokhoz is ez a te életed a lényeg az hogy boldog légy

2009. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%

Te kérdeztél édes, akkor meg ne kérd ki magadnak, nem én tukmáltam rád a véleményem... Bár gondolom neked is csak az ajnározó vélemény, a jó vélemény...

Ettől még így gondoljuk páran.


De ha így jobban tetszik: Deviáns, ferde hajalmú, perverz, aberrált, beteges...


http://www.youtube.com/watch?v=_sw94n7GgKo

2009. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, én kérdeztem, de hol vagy te ahhoz, hogy b*zinak nevezz. Igen, teljesen normális, ha azt írod, hogy deviáns magatartás. De az, hogy ilyen jelzőt használsz, szintén elítélendő. Én nem bántottalak, nem ismerlek és te sem engem, a kérdésem teljesen normális és kulturált módon vártam a válaszokat. El lehet ítélni és szeretném, ha le lenne írva az ok is, de a negatív véleményt is le lehet írni normális formában.
2009. nov. 12. 21:03
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Fáj mi az igazság?
2009. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Én elítélem de csak 1 vagyok a sok közül. Nem az embert ítélem el hanem azt ami művel. Ha tetszik ha nem, ez nem normális. Én undorodom tőle, de ha másnak ez örömet okoz tessék. De azért nem kell ebből akkora ügyet csinálni! Mit érdekel téged más véleménye ha neked így megfelel?
2009. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!