Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda pasiknak csak sz örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda pasiknak csak sz örök magány jut?

Figyelt kérdés
Se barát, se egy barátnő, akinek elmondhatnám érzéseimet.

2013. okt. 7. 19:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Annyira nem különböznek, különben pszichológia sem létezne.
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 LeftBehind ***** válasza:
31. Bárcsak....
2013. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Nem nagyon különböznek. Miért van az, hogy pl. kisebb gimikben ugyanaz a 30 fiú (a 250 ből, ha kb 250 fiú és 300 lány jár oda)cserélgeti a 300 lányból azt a 100 at, ami eléggé csinos. A többi maradék lány is erre a 30 fiúra nyáladzik, akkor is, mikor azt mondják random, hogy nem kell gazdag és helyes srác. Na persze... Aztán ha a maradék 220 fiúból odamegy ezekhez a lányokhoz bármelyik, akkor a ,,kedves és rendes,, lány úgy zavarja el, hogy a srác azt sem tudja, hogy fiú-e vagy lány. De észt osztani azt tudnak, hogy nem vagy te csúnya (dehogynem) de mikor ott a helyzet, hogy odamegy hozzájuk az átlagos pasi, akkor ezek a lányok is dúlnak-fúlnak, hogy hogyan jutott ennek a nyomorultnak eszébe (külsőre a lányhoz hasonló), hogy oda mer menni hozzá. Tapasztalatból mondom, több száz tapasztalatból.
2013. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben együtt érzek.
2013. okt. 10. 19:15
 35/51 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__486..


Itt van egy kérdés ami nagyon is azt mutatja hogy a nők többsége egyáltalán nem érdekli a belső tulaldonság csak a külső.

2013. okt. 10. 19:21
 36/51 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy pl. kisebb gimikben ugyanaz a 30 fiú (a 250 ből, ha kb 250 fiú és 300 lány jár oda)cserélgeti a 300 lányból azt a 100 at, ami eléggé csinos."


Egy ilyen zárt közösségben hamar kialakul egyfajta társas hierarchia, szóval ha elkönyveltek alacsony státuszúnak, akkor abból nehéz kitörni. Persze nem lehetetlen. A 30 fiú viszont, aki cserélgeti a csajokat, nem mindig a legizmosabb, legjóképűbb, leggazdagabb stb. Persze sokan azok közülük, és ezekből a dolgokból merítik a magabiztosságukat, ami vonzó a csajoknak és ettől sikeresek. Csak az ok-okozati összefüggés nem mindegy (lásd egy csomó jóképű, gazdag, izmos srác nem tud érvényesülni a csajozásban, mert valamiért ezektől a külsőségektől sem válnak magabiztosabbá).

2013. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Normális pasi= nagyszájú, iszákos és vonzó testű, jóképű.


Egész korrekt pasi= jóképű+ gazdag.

2013. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Én is ahogy nézegetem facebookon a tizenéves korosztály üzengetését, sokat tapasztalok. Vannak ezek a J. Bieber féle arcú társaság központja fiúk, akik havonta más lánnyal vannak kapcsolatban, megdugják és dobják. Ezt pontosan tudja a többi lány is, hogy ezek ilyen kihasználós pasik. Mégis azt látni, hogy ha az ilyen pasi kiírja az üzenőfalára, hogy ,,like és üzibe megírom a véleményed rólad (mennyire dugná meg), akkor jön 100-150 like mind lányoktól és alá 30 üzenet, hogy cuki, aranyos, helyes, édes stb vagy. Van eszük a mai lányoknak? Bennem ez a kérdés felvetül. A többi pasi meg akárhány érdekes és vicces dolgot is oszt meg, kap 2-3 like-ot és ezzel le van tudja, dögölj.n meg egyedül. Ezt látom. Kövezzetek meg ha értem.
2013. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Meddig lehet ezt bírni? Már olyan szinten ki vagyok éhezve egy kapcsolatra hogy leírni sem tudom. Mit kellene tennünk? Az nyilvánvaló hogy a legkézenfekvőbb megoldás, miszerint párt kellene találni nálunk nem jöhet szóba, hogy lehetne valami más módon megszüntetni ezt a kínzó érzést? Hiába foglalom le magam, mindig van pár szabad perc/óra amikor akaratlanul is eszembe jut, és nem tudok szabadulni tőle.
2013. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Aztán a csajoknál sikeres, dumás, helyes, nagyokos pasik mindig azt tanácsolják, hogy menj bulizni, szólíts le utcán csajokat és lesz sok csajod. Na ez sajnos nem így működik. Ezen helyeken is elutasítanak. Ahol az egyik pasinak minden bejön bármilyen helyen, a másiknak, aki nem vonzó, annak tök mindegy hol próbálkozik és milyen módszerrel. Hiszen tudjuk, rád néz és 1-2 mp alatt már dönt is a lány a sorsodról, hogy ad-e esélyt vagy lapát van. Ezen max akkor tudsz változtatni, nagy dög Bmw-ből szólítod le a lányokat. De az meg nekem nincs.
2013. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!