Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda pasiknak csak sz örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda pasiknak csak sz örök magány jut?

Figyelt kérdés
Se barát, se egy barátnő, akinek elmondhatnám érzéseimet.

2013. okt. 7. 19:42
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
Ha van kutyád vidd többet futtatni,kutyasétáltatás közben egész jól lehet ismerkedni.meg ilyenek.De a leghatásosabb ha faszán berúgsz és nem törődsz a gátlásaiddal.
2013. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 LeftBehind ***** válasza:
Még mindig meg tud lepni mekkora parasztok járnak ide....
2013. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Szerinted észrevesznek kutyasétáltatás közben. Nem foglalkoznának velem. Egyedül a jóképű pasikat veszik észre. De mindegy egy próbát megér.
2013. okt. 7. 20:02
 14/51 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok se pasi, se ronda, mégsincs senki akinek elmondhatnám az érzéseimet. És ezért nem is sajnál senki.
2013. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Nekem eddig szinte az összes barátnőm azt mondta, hogy én vagyok a "legjobb" pasija, mert eddig inkább az érzelmi biztonságra ment rá és nem volt annyi bátorsága, hogy belevágjon egy magasabb osztálynak, ahol a szépségén felül mást is nyújtania kell, mert az bizony alap.

És ebben egyaránt fényeztem magamat és válaszoltam a kérdésedre. Ja és persze. Nekem igen csinos mátkáim voltak. Inkább a minőségre, mint a mennyiségre mentem rá és van bennem egy ego, mely arra sarkalt ezidáig mindig, hogy olyan lányokhoz vonzódjak, akik sokak számára elérhetetlenek. Aztán az élet fintora, mely nagyon megdöbbent még a mai napig, hogy ezeket a lányokat nem a brutáljó pasik döngették addig, az önbizalomhiányukból kifolyólag, ami még akkor is jelen van, ha amúgy szépségversenyt nyernek. Ez ilyen alapvető női tulajdonság egész kiskoruktól kezdődően.

2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Egyedül halunk meg, de kit érdekel? Már eljutottam arra a szintre hogy lesz@rom az összes nőt, még pár év aztán talán neked is sikerül. Nézd a jó oldalát, magadon kívül senkire sem kell költened.
2013. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
Miért gondolod magad rondának?
2013. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
nem igaz, jut nekik is sok számla, sárga csekk, kevés fizu. XD
2013. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
29 évesen depressziós lettem az örökös elutasítások miatt. Pedig nem vagyok utolsó tanulatlan ember a 3 diplomámmal. Átlagosan keresek, tehát az alja népet sem képviselem. Mégis mindig csak elutasítást kaptam ha jópofán, ha vagányan, ha komolyan közeledtem akkor is. Mindezt egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehetek, az arcomról lévén szó. Genetikailag nem vonzó ez a testrészem a nők számára. Márpedig nem szubjektív a szépség, vannak arcok, melyek a legtöbb nő számára vonzóak és vannak, melyek szinte csak minden 500. nak. Az megint butaság, hogy mindenkinek megvan a párja. Nem ezt látom biológusként, tanult fiatalemberként és jó emberismerőként. Ugyanazok a törvények uralkodnak, mint az állásvilágban, hiszen a frontális lebenyünk hiába lett nagyobb, a párválasztásért felelős központ még mindig ugyanott van és nem lett nagyobb.
2013. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

#19

Az én arcom jó ha egy millióból egy nőnek bejön, vagy inkább úgy fogalmaznék hogy egy nem tartaná nagyon visszataszítónak. Ami nem is különösképp érdekelne amennyiben sikerülne megtalálnom, csak erre igen kevés esélyt látok.

2013. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!