Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda pasiknak csak sz örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda pasiknak csak sz örök magány jut?

Figyelt kérdés
Se barát, se egy barátnő, akinek elmondhatnám érzéseimet.

2013. okt. 7. 19:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Az én koromban már 10 ből 8 ismerős megtalálta a párját, sokaknak jegyesük vagy már feleségük van. Van akiknek babájuk is. Engem meg szekálnak, hogy miért nincs senkim. Ismerősök és anyám is szinte már melegnek néz, hogy soha nincs senkim. Hiába nem vagyok az és mondom, hogy ez nem igaz, de a tettek minősítik az embert és nem a szavak. Márpedig ha valaki 29 éves koráig egyetlen lányt sem tudott meghódítani, ott valami gond van. A nők által megnőtt igények (a férfiaké nem annyira változott az elmúlt időkben)lévén, mindinkább versenyhelyzet alakult ki a férfiak között. Azokból pedig az alacsonyak és taszító arcszerkezetűek első körben fognak eliminálódni. Ez jutott nekem is, tenni ellene meg nem lehet. Lehet itt dobálózni a jó ruhával, edzéssel, de ez nem fog az arcon változtatni. Egy esély van, ha rád szakad a bank, akkor biztosan lesz barátnőd. De az nem ugyanaz, mert nem azért fog téged szeretni, ami vagy, hanem azért, amid van. Első alkalommal meg egy helyes pasival gyereket nemz és veled (ha tehetős vagy)erkölcsösségben felneveli, mint egy kakukkfiókát. Köszönöm, de én nem kérek ebből az életből. Nem ezt érdemlem.
2013. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

#20 vagyok

Én is 27 évet leéltem már, szóval nem állok sokkal jobban mint Te. Soha nem volt még párkapcsolatom, és persze én is kapom emiatt folyamatosan a családtól, rokonoktól, és bár nem mondják de biztos vagyok benne hogy néhányan már melegnek gondolnak. Sajnos attól tartok minél görcsösebben próbálok valamit összehozni, annál jobban nem fog sikerülni. Ha találnék is olyan lányt aki el tudna tekinteni az egyáltalán nem megnyerő arcszerkezetemtől, a nagy nyomás és a görcsösen akarás miatt garantáltan elbénázom a dolgot.

2013. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Én már odáig jutottam, hogy szinte soha oda sem megyek egyetlen lányhoz sem. Az elmúlt 2 évben, mikor mesterképzésre jártam, sokat vonatoztam. Volt sok szép, aranyos lány. Mármint nekem szép, egyébként semmi extra, teljesen átlagosak. Egyedül szálltak fel a vonatra. De mikor leszálltak, hát 40 ilyen lányból 35-ö mindig várt a párja. Barátok is mindig mondták a vonaton (nekik volt párjuk), hogy szimpatikus lány, nem az a 10 kiló smink, menjek oda, biztos szerencsém lehet. De nem mentem, mert ritka a magányos lány, hiába egyedül van, szinte mindet valahol várja a párja. Ezért nem is mentem oda, 22 felett, nagyon ritka a magányos lány. Vagy legalábbis nem nagyon kerülnek szem elé. Ilyenkor mindig görcsbe rándult a hasam, öklöm megfeszült, teljesen összeroppantam, hogy ennek a kedves lánynak is van párja. Azóta már nem próbálkozom, belefáradtam.
2013. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
legrosszabb esetben összesen 36 próbálkozás kellett volna 1 szabad lányhoz
2013. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? :D 36? Most már erre is képlet van, dicsak?
2013. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 LeftBehind ***** válasza:
25. Nekem 100-ból se jött össze semmi szóval - BUSTED!
2013. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

"25. Nekem 100-ból se jött össze semmi szóval - BUSTED!"


Akkor valamit rosszul csinálsz. Egyébként meg az, hogy 100-ból hány nőnek jössz be, nem egy állandó érték, ami születésedtől életed végéig ugyanannyi. Ha fejleszted magad, tapasztalatokat szerzel az ismerkedésben, folyamatosan kijavítod a hibákat, akkor ez a szám gyorsan növekedni fog.

2013. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
ez úgy jött ki matematikailag, hogy 40 lányból 35-nek volt csak barátja :'D
2013. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 LeftBehind ***** válasza:
28. Az a probléma hogy nem tudsz tanulni a hibáidból lévén ugye az emberek különböznek (a nők meg aztán igazán). Én már kipróbáltam mindent. Ahányféleképp lehet közelíteni nőhöz,én már megcsináltam.
2013. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
LeftBehind, te most trollkodsz?
2013. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!