Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogyan tudnék túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogyan tudnék túllépni?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok. És azt tapasztaltam, hogy a korombéli lányoknál eláshatom magam, mert teljesen átlagosan nézek ki, nem vagyok az a címlapfiú, akivel ők hajlandóak szóba állni. És anyagilag is teljesen átlagos szinten állok: nincs saját lakásom, saját autóm.


Tegnapi nap volt egy randim, ami feltette az i-re a pontot. Ugyan nem mondta ki a csaj, de a következő a szitu: szeret élni, ha egy buliban megismerkedik egy jópasival, akkor megtörténik (utána meg sír, hogy csak arra kellett), viszont velem csak akkor jönne össze, ha térden állva könyörögnék, vagy hetekig kitartóan udvarolnék neki (vacsorák, szerenád stb.).


És ez egy teljesen átlagos lány volt, NEM plázacica. Plázacicákkal SOHA sem ismerkedtem.

De már kezdek rájönni arra, hogy a plázacica és az átlagos "normális" lány között csak annyi különbség van, hogy a plázacica jól néz ki, és többet ad a megjelenésére. Belsőleg ugyanolyanok.


Bocsánat, ha indulatos levelet írtam, de a tegnapi randim után most eléggé a padlón vagyok.

Egy átlagos pasira tényleg ez a sors vár? Esélye sincs egy kölcsönös párkapcsolat kialakítására, mert mindig alárendelt fél lesz amiatt, mert átlagosan néz ki?


2012. dec. 28. 09:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%

"Miért akarsz te a nagy válság közepén kocsit,meg saját lakást?"


Azért, mert ha nincsen, akkor le sem köpik őt...

2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

1: Annak a férfinak nem dobom csak úgy oda magam, akivel komoly kapcsolatot szeretnék kialakítani- csak azoknak, akikkel ideig-óráig kielégíthetem a szükségleteimet.

2: Te sem vagy jobb, mert minimális erőfeszítést(udvarlást) sem vagy hajlandó tenni annak érdekében, hogy a párodnak nevezhesd. Te csak úgy gondoltad, hogy közlöd vele "bejössz. járunk?" és máris kiugrik a bugyiból. MERT EGY KAPCSOLATNÁL ELENGEDHETETLEN AZ UDVARLÁS! Szóval saját magad szopattad meg, mert a lány csak tesztelte, mennyire gondolod komolyan és elbuktál.

20N

2012. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kedves 22es!


És igaza volt a lánynak, de nem hinném hogy elbuktam.


Mégis hogyan akarjak páromnak nevezni valakit, akit bármilyen jópasi megdöngethet a lakásán egy buli után?


Egyáltalán nem sajnálom, hogy nem jöttem össze vele.

2012. dec. 28. 12:40
 24/26 anonim ***** válasza:

És hogy akarjon valaki téged párjának, ha még egy retkes moziba sem vagy hajlandó elvinni és azt várod, hogy a két szép szemedért huppanjon a farkadra mindennemű udvarlás nélkül?

Amúgy meg roppant módon etikátlan a múltjával előhozakodni. Biztosan te is tettél olyat életed során, amire nem vagy büszke, illetve Te is biztosan lefeküdtél már pusztán a vágyaid kielégítése céljából valakivel. Ne légy álszent! Az meg, hogy bármelyik "jópasival" lefekszik.. 1: Nem tudhatod, nem vagy ott mindig. 2: A fejem tenném rá, hogy 3 korsó sör után, ha ott állna előtted egy nő, aki pont az ideálod és közölné, hogy rád huppanna, nem tiltakoznál nagy erőkkel, hogy "Ugyan kérem!Mégis mit képzel?!".

Szóval ne kettős mércézz!!

2012. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Persze, persze, ezt így el is mondta, mi? :DDDD

Ha igen, akkor meg ne sajnáld, ez elmebeteg volt...

2012. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ne már komolyan átlagosnak tartod magad? Az átlagosság a legrosszabb tulajdonság. Egy lány azért jár a pasijával, mert különlegesnek tartja és szereti, de ha te nem különbözöl a több millió átlagos sráctól akkor mit vársz?

Ha átlagos a külsőd, változtass. Frizurát vagy sportolj, öltözködj kicsit másképp. Ezt nem úgy értem, hogy túlságosan radikálisan változz meg. Szóval nem kell kigyúrt állatnak lenned. (Az nekem se tetszik.) Hanem teremtsd meg az egyéni stílusodat. Ha a belsőd próbálj meg érdekesebb lenni. Próbálj ki új dolgokat. 18/N

2012. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!