Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogyan tudnék túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogyan tudnék túllépni?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok. És azt tapasztaltam, hogy a korombéli lányoknál eláshatom magam, mert teljesen átlagosan nézek ki, nem vagyok az a címlapfiú, akivel ők hajlandóak szóba állni. És anyagilag is teljesen átlagos szinten állok: nincs saját lakásom, saját autóm.


Tegnapi nap volt egy randim, ami feltette az i-re a pontot. Ugyan nem mondta ki a csaj, de a következő a szitu: szeret élni, ha egy buliban megismerkedik egy jópasival, akkor megtörténik (utána meg sír, hogy csak arra kellett), viszont velem csak akkor jönne össze, ha térden állva könyörögnék, vagy hetekig kitartóan udvarolnék neki (vacsorák, szerenád stb.).


És ez egy teljesen átlagos lány volt, NEM plázacica. Plázacicákkal SOHA sem ismerkedtem.

De már kezdek rájönni arra, hogy a plázacica és az átlagos "normális" lány között csak annyi különbség van, hogy a plázacica jól néz ki, és többet ad a megjelenésére. Belsőleg ugyanolyanok.


Bocsánat, ha indulatos levelet írtam, de a tegnapi randim után most eléggé a padlón vagyok.

Egy átlagos pasira tényleg ez a sors vár? Esélye sincs egy kölcsönös párkapcsolat kialakítására, mert mindig alárendelt fél lesz amiatt, mert átlagosan néz ki?


2012. dec. 28. 09:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Valamit csak bénán csinálsz,ha 24 évesen még itt tartassz-nem anyagilag,hanem párkapcsolatilag.
2012. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Kedves 10es!


Nem vagyok jóképű, sem kigyúrt, úgyhogy nem örülnél neki.

És egy ideig nem akarok magamnak több pofont adni.


De ha gondolod barátkozhatunk. Elvégre barátságnál nem feltétel a jó külső és jól jönnek, ha az embernek vannak barátai.

2012. dec. 28. 10:33
 13/26 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat, nagyon rendesek vagytok!
2012. dec. 28. 10:34
 14/26 anonim ***** válasza:

Bocsi, de süt a soraidból hogy alacsony az önértékelésed, és nem hiszel abban hogy megérdemelsz egy kedves lányt. Minden élethelyzetben (randin, állásinterjún stb.) nagyon számít az önbizalom és a magabiztosság, ha ez nincs meg, lehetsz akármilyen jóképű, nem fogsz kelleni senkinek/sehova.

Írd össze a 10 legjobb külső-belső tulajdonságodat és legyél büszke rájuk. Vagy olvass pozitív gondolkodásról szóló könyveket. Remélem segít :)

Egy idős vagyok veled és lány (csak hogy olvasd a korosztályod véleményét is :) )

2012. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
37%
Márpedig a nőkre költeni kell
2012. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező,te csak önbizalom hiányos vagy és szerencsétlen.Miért akarsz te a nagy válság közepén kocsit,meg saját lakást?Hát senki sem tud elindulni az életben,a legtöbb korodbeli srác ugyanitt tart.Sőt,sokan még 30 évesen is.A szüleinknek könnyebb volt elindulni az életben,de a mi korosztályunknak már qurva nehéz.A másik dolog meg az,hogy ne ri.bancokra építs.Senki sem születik szupermennek,ha az a bajod,hogy giznya vagy,menj el gyúrni és ne nyafogj.Biztos van olyan lány,akit téged is szeretni fog,csak még nem találtad meg.Sok nő meg tényleg qurvaként viselkedik,hát ez van.Sajnos sokan vannak,nő létemre én is lenézem és megvetem őket.Miattuk van annyi szemét pasi,aki semmibe se veszi a nőket.
2012. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs így!

Nekem volt egy haver barátom akivel sokat jártunk össze többesben, együtt lógtunk, ittunk, mulattunk stb...

Észrevettem, hogy tetszem neki de nekem ő egyáltalán nem.

Aztán idővel kezdtem nagyon megkedvelni, úgymond tetszett megtetszeni (elsősorban nem a kinézete) hanem a kedvessége, figyelmessége, azt láttam, hogy ő egy jó ember!

Aztán úgy alakult, hogy annyit táncoltunk a szalagavatómon, hogy az összehozott minket :)

Azóta is (3éve) együtt vagyunk.

Én neki kinézetre sokkal jobban bejöttem, szinte meg volt veszve értem annyira szerelmes volt...

( Nem hiúságból de annyit hozzátennék, hogy én lényegesen több férfinak tetszek/tetszettem, mint ő nőnek. )

Annyit akartam ebből kihozni, hogy működik.

Lehet, hogy udvarolnod kell, akkor udvarolnod kell...

Lehet próbálj meg először barátkozni.

Vagy az is lehet, hogy nem jó helyen keresel...


Én szurkolok...!

2012. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és tényleg semmi extra nincs a külsőmben.

Magas vagyok, és nagyon vékony.

Úgy nézek ki mint aki nem kap enni:D

Mellé még öltözködésre se vagyok átlagos.

Nincsenek márkás cuccaim, és szinte csak feketét veszek fel. Ez már rengeteg lánynál kizáró ok. Nincs munkám, nincs pénzem, nincseken barátaim. Nem nézek tv-t, nem hallgatok rádiót. Nem is igazán járok sehova ahol lehet ismerkedni. Esetleg kocsmába megyek be, de ott is csak akkor beszélgetek ha valaki hozzámszól. És emellé még a lányok 95%-a nálam szóba se jöhet. Szóval még válogatós is vagyok. Nem a külső miatt, hanem a belső miatt. Ez így még nehezebb, mert ha megtetszik valaki meg kell ismernem, és el kell döntenem belsőre tetszik-e. Egészen 21 éves koromig nem találtam olyan lányt aki különösebben tetszett volna. Külsőre persze rengeteg lány jól néz ki, de az nekem kevés. 21 éves koromig 2 lány akart járni velem, de egyik se jött be. Aztán megtaláltam azt aki külsőre, és belsőre is tetszik. Neten találtam, csomót beszélgettünk, több mint egy hónapig szinte reggeltől estig. Első találkozón összejöttünk. És találkozó előtt még egy rendes képet se kapott rólam. Adtam neki egy arcképet, és annyi. Nem hazudtam neki semmiben, pontosan tudta hogy nincs pénzem, nincs fullos külsőm, mindent tudott rólam. Most biztos mindenki arra gondol aki olvassa hogy csúnya vagy valami. De egy 50 kilós lány szép arccal, és stílusos öltözködéssel. Nem azért nem kellesz a lányoknak mert nem jó a külsőd. Az átlagos külső pont elég. Önbizalomhiányod van az átlagos külsőd miatt, amivel más lehet hogy egyáltalán nem is foglalkozik. De ha téged ez ennyire érdekel akkor a másik is észre fogja venni rajtad. Meg alapból úgy gondolod hogy nem kellesz senkinek. Ezt érzi a másik. Kb olyan ez mint amikor odamegy hozzád az utcán valami román aki gagyi cuccokat árul, és próbálja ráderőltetni. Még ha van nála valami olyan ami olcsó, és jó a minősége akkor is úgy érzed hogy nem kéne megvenned egy ilyentől. Csak azért mert érzed hogy rádtukmálja. De a legnagyobb gond nem is ez. Ne úgy próbálj párt találni hogy keresel valakit aki külsőre belefér neked, és legyen viszonylag normális. A legtöbb srác ezt csinálja. Mindegy nekik, csak nézzen ki valahogy, és ne legyen teljesen szőke. De ha te így leülsz egy lánnyal beszélgetni érezni fogja valahol mélyen hogy te nem konkrétan őt akarod. Simán kicserélhetnénk egy másik lányra aki nem is hasonlít rá semmiben. Valószínűleg szeretethiányod van, és úgy érzed el vagy már késve, mert 24 éves vagy. És úgy gondolom nem is érzed magad valami jól. Azért akarsz egy nőt hogy majd vele jól érezd magad. Így a nő csak egy eszköz amit ara használsz hogy jobban érezd magad. Mivel másabb ez annál ha innál, vagy drogoznál? Keresd meg azt a lányt akit tényleg akarsz. Azt akinek meg akarsz adni mindent, és nem azért hogy járjon veled, vagy hogy kapj valamit cserébe. Hanem csak azért mert tényleg szereted. Hidd el nem fogja érdekelni hogy balra vagy jobbra fésülöd a hajadat, sőt az se nagyon hogy van-e hajad. Érezni fogja hogy őt szereted, és ettől teljesen máshogy áll majd az egészhez. Lehet hogy nem holnap fogod megtalálni. De próbáld meg egyedül is jól érezni magad. Akkor már teljesen máshogy fogsz beszélgetni is egy nővel. Nem egy cél lesz amit el kell érned, hanem valaki akivel jól érzed magad. Ha ő nem érzi jól magát veled az az ő baja. Akkor majd keresel egy másikat. Szóval az egész mesében a legfontosabb, és leglényegesebb az hogy nem az a bajod hogy nem találsz nőt. Az a bajod hogy nem érzed jól magad. Ez a tényleges problémád, és ezt próbálod rejtegetni magad elől azzal hogy keresel egy lányt akit nem is szeretsz csak elütitek az időt. Szívesen levelezek veled a problémádról ha akarod.

2012. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
8%

Ezek a nők.


50 évvel ezelőtt örültek neki, ha egy normális férjjelöltet fogtak ki, aki nem részegedik le minden este a kocsmában és amikor hazamegy onnan, akkor nem veri össze az egész családot anyástul meg gyerekestül, ma meg ha egy trópusi szigetet tolsz a seggük alá, akkor is megcsalnak, mert a másik férfinek cukibb a haja vagy mert ő aznap 15-ször mondta, hogy jól néz ki, te meg csak 9-szer...

2012. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen első, ha ilyen bunkón viselkedik, akkor biztos össze fog vele jönni a bige... :)
2012. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!