Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogyan tudnék túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogyan tudnék túllépni?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok. És azt tapasztaltam, hogy a korombéli lányoknál eláshatom magam, mert teljesen átlagosan nézek ki, nem vagyok az a címlapfiú, akivel ők hajlandóak szóba állni. És anyagilag is teljesen átlagos szinten állok: nincs saját lakásom, saját autóm.


Tegnapi nap volt egy randim, ami feltette az i-re a pontot. Ugyan nem mondta ki a csaj, de a következő a szitu: szeret élni, ha egy buliban megismerkedik egy jópasival, akkor megtörténik (utána meg sír, hogy csak arra kellett), viszont velem csak akkor jönne össze, ha térden állva könyörögnék, vagy hetekig kitartóan udvarolnék neki (vacsorák, szerenád stb.).


És ez egy teljesen átlagos lány volt, NEM plázacica. Plázacicákkal SOHA sem ismerkedtem.

De már kezdek rájönni arra, hogy a plázacica és az átlagos "normális" lány között csak annyi különbség van, hogy a plázacica jól néz ki, és többet ad a megjelenésére. Belsőleg ugyanolyanok.


Bocsánat, ha indulatos levelet írtam, de a tegnapi randim után most eléggé a padlón vagyok.

Egy átlagos pasira tényleg ez a sors vár? Esélye sincs egy kölcsönös párkapcsolat kialakítására, mert mindig alárendelt fél lesz amiatt, mert átlagosan néz ki?


2012. dec. 28. 09:55
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
85%
Pont az a lényeg hogy nem szabad alárendelt szerepet betölteni. AMINT ÉSZREVESZI EGY NŐ hogy irányíthat, kihasználhat, MEG IS TESZI és a végén még ki is dob. Az egyetlen megoldás hogy SOHA nem adod a jelét annak hogy odavagy érte még ha így is van. Szóval csak határozottan, ha pedig puccos helyekre akar menni akkor mondhatod neki nyugodtan hogy előveheti a pénztárcáját és belenyúlhat ő is. Ugyanolyan jogaitok vannak, ugyanannyit értek.
2012. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

szerintem csak szimplán nem volt szerencséd és lelkinyommereket, komplexusos libuskákat fogtál ki :)

23l

2012. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Természetesen nem lesz több randi az illetővel. Ilyenekbe ugyanis nem megyek bele.


Csak rosszul esik hogy már a sokadik szart kapom az arcomba, és nem találtam eddig még egy olyan nőt sem, aki ne lett volna ennyire felszínes.

2012. dec. 28. 10:06
 4/26 A kérdező kommentje:
2: a szerencsés kevesek, akik rendesek és belül is rendben vannak már mind elkeltek.
2012. dec. 28. 10:07
 5/26 anonim ***** válasza:
Türelemmel, kitartással. Ez a "társkeresőzés", meg egy kamu. Sokan azért csinálják mert unatkoznak, vagy "egoépítésből" van szüksége rá. Ismerkedj utcán, 10-20-ból csak bejön egy.
2012. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
utcai ismerkedés sajnos nem működik. meg ahhoz jópasinak kell lenni, mert kell valami ami megfogja a nőket.
2012. dec. 28. 10:13
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha ilyen tapasztalatokat írsz sorozatban, akkor valószínű, hogy valamit rosszul csinálsz, vagy a hozzáállásoddal van baj, vagy rossz közeget, rossz célcsoportot választasz, vagy mittudomén...
2012. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Kitartás ;)

Ha találkozol lányokkal csak annál próbálkozz akibe igazán szerelmes vagy.Ha csak egy kicsit érzel iránta akkor semmi esély.A szíved a legjobb GPS ha aztmondja hogy te szerelmes vagy abba a lányba teljesen, akkor nagy eséllyel összejön.Csak pozitívan.

Ha valaki akkor én tudom mit érzel.Énsem vagyok szupersztár alkat, arcra sem vagyok tökéletes és mellettem is sok lány illetve sikertelen próbálkozás ment el.De végül követtem a szívemet és immár boldog párkapcsolatban élek 3éve :)

2012. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nektek fiúknak ez nagyon nehéz, pláne ilyen "hölgyek" mellett.

Én mégis azt mondom, hogy ne add föl, eljöhet még a te időd is.

Oda-vissza is vannak rossz tapasztalatok, mégsem halt még ki az emberiség. :)

Ne csüggedj, az ilyen ribiket pedig került nagy ívbe!

2012. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Randizz velem.

24/N

2012. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!