Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen túllépni?

Hogy tudnék ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Egy házaspárnak vettünk a házassági évfordulójára egy fényképezőgépet erre a házaspár nő tagja kiakadt, hogy neki ez nem ajándék mert ezt őt nem érdekli. Nekem ez nagyon rosszul esett. Fordított esetben én nagyon örültem volna még akkor is ha nem értek hozzá.
2010. dec. 21. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hű, azért nem semmi a csajszi. Akármilyen gagyi gép is 20 ezer környékén van. Tehát semmiképpen nem az akármilyen ajándékok kategóriájába tartozik. No tőlem bizti ez lenne a feleség utolsó ajándéka. Innentől kezdve egy tábla csoki a max amit vennék neki, hogy azért mégse menjek üres kézzel.
2010. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Szerintem nagyon jó ötlet volt a fényképezőgép. Ha ezt ő nem tudja értékelni, ráadásul még fel is háborodik emiatt, akkor egy elkényeztetett, hisztis liba.
2010. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!