Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek így tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek így tovább?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint 15 éve együtt élünk. Elég heves, de ugyanakkor viharos is volt az indulás és az évek során mindig volt miért vitáznunk. Sok kellemes és kellemetlen élmény köt össze bennünket.Gyakran veszekedtünk, aztán 3 éve a munkatársnője barátja, egy hétvégi családi rendezvényünk közepén (ahol a páron egyéb elfoglaltsága miatt nem volt jelen) beállított, azt mondta, hogy az én és az ő párja együtt vannak és menjek vele leplezzük le őket. Én nem hagytam ott a vendégeket, de azóta sem tudom mi történt akkor.A párom nem hajlandó egyértelmű választ adni, a munkatársnője a legfőbb bizalmasa azóta is. Amikor a nőtől érdeklődtem, hogyan vannak ezek után a párjával (mivel az én párom erről sem volt hajlandó beszélni) és ezt a párom megtudta, azt mondta egy rohadt hazug vagyok, és hogy hozza-e a gyógyszereket öngyilkos akarok-e lenni? (Gyakran ezzel fenyegetőztem a veszekedések során) Azóta elhidegültünk egymástól, nem bízom benne, de még nem tudok elszakadni tőle teljesen, néha úgy érzem még boldogok lehetünk, később feltörnek a múlt emlékei amiken nem tudom túl tenni magam. Tanácstalan vagyok, mert senkivel nem tudok beszélni ezekről, talán szégyenlem is magam. Mit tegyek?

2012. nov. 30. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt irod nem ad a párod egyértelmű választ,akkor milyen választ ad?mi számodra az egyértelmű?

Valami nagyon nincs rendben köztetek,te tudod miért nem bizol a párodban,van-e ennek előzménye hogy okot adott-e arra hogy ne bizz benne.

Beleképzeltem magam a szituba,és ha velem ilyen történne én hinnék a férjemnek,mondjuk nálunk a bizalom elég erős,elég lenne ha annyit mond nem csaltalak meg.

2012. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs de ez nem kapcsolat.
2012. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Azóta elhidegültünk egymástól, nem bízom benne, de még nem tudok elszakadni tőle teljesen,..."

Nyugodtan várjál még, majd annál jobban fogod bánni, hogy nem léptél hamarabb a boldogságod felé! Az ember a saját sorsa irányítója! Mit vársz, majd valamitől nem fognak felbüfögni azok a sérelmek, amik nem férnek bele úgy néz ki, Neked egy kapcsolatba?!?!

2012. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor kérdeztem mi történt akkor, azt válaszolta jobb ha nem tudom, mert csak kombinálnék. Meg azt: kérdezzem a munkatársnőjét, amikor pedig megtettem teljesen kiborult. Én csak az igazságot szeretném tudni róluk, talán akkor fel tudnám dolgozni és túl lennék rajta.
2012. nov. 30. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a munkatársnője (ex)párjától? Valahogy csak fel tudod venni vele a kapcsolatot, ha tudod a nevét, vagy ha van már közös ismerősötök.

Egyébként meg ez biztosan nem egy egészséges kapcsolat,már megbocsáss... Miért fenyegeted azzal, hogy begyógyszerezed magad és öngyilkos leszel? Miért kell egyáltalán fenyegetni? Miért nem tudtok normálisan kommunikálni? Hova tűnt a bizalom és az összetartás? Ez nem normális és egyáltalán nem vezet boldogsághoz.

2012. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Függetlenül attól, hogy mi történt:


azzal fenyegetni a társadat, hogy "öngyilkos leszel, ha" a legszánalmasabb, leggusztustalanabb dolog a világon. Ez az érzelmi zsarolás annyira gáz, hogy nem találok rá szavakat.


2. A kapcsolatotok rég nem működik, tuti, hogy megcsalt, nem vagytok őszinték egymással. Minden egyes napért kár, ez az egész egy szenvedésnek tűnik. Lépj tovább, próbálj meg boldog lenni valaki mással addig amíg nem késő...


Ha valami nem működik, akkor nem kell erőltetni!


Minél előbb lépsz, annál előbb lesz esélyed egy normálisabb, boldogabb életre...

2012. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán elgondolkoztál már azon, hogy milyen dolog öngyilkossággal fenyegetni bárkit is? vagy zsarolni? Ez egy borzasztóan alantas dolog, és egészséges lelkű ember ilyen eszközökhöz sosem nyúl, még akkor sem ha befejez egy kapcsolatot.

Nem egy elkényeztetett neveletlen gyerek vagy, hanem egy felnőtt ember akinek felelőssége van minden emberrel szemben.

2012. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!