Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? :/

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok. Pesten egy forgalmas kocsmában vagyok pultos. Elég sok helyes pasi jár be oda, sok bókat kaptam mindig is. Már 1 éve dolgozom ezen a helyen. Magas, vékony, sportos lány vagyok. Hosszú szőke hajam van, és van mit fogni rajtam. Sokan nyomultak rám, és volt 1 srác aki kifejezetten elnyerte a tetszésem. Sokat beszélgettünk esténként a kocsmában, volt hogy délelőtt is beugrott 1 kávéra csak hogy láthasson. 2 hete viszont 1 új váltó csaj jött. Ő 21 éves. Viszonylag magas, de cseppet sem vékony. Nem duci nem is telt rendesen kövér. Hosszú fekete haja van, mellesleg is jó, és tényleg szép arca van. Megszeppent, olyan aranyos, semmi baj nincs vele..de most az összes pasi a nyálát csorgatja a csaj után még az a srác is akivel már alakulhatott volna nekem valami. De miééért? Miért jön be minden sármos, sportos pasiznak ez a csaj? Hisz mindig is azt tapasztaltam a pasik inkább a sportosabb vagy legalábbis a véknyabb csajokat részesítik előnyben. Nem értem miért van ez?! Mit esznek rajta? Hisz kövér...és oké hogy szép arcú meg kedves mindenkivel dehát ennyi elég lenne? Nem értem...
2012. okt. 2. 10:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Huha!

Dögös kis csajszi vagy, az biztos! Szívesen betérnék hozzád egy italra! Lehet, hogy többre is.

De! Van egy saját sztorim:

Néha-néha átugrok egy-egy sörre a sarki ivóba. Ott két kis pultos csaj váltotta egymást. Mindkettő alacsony, egyik ducibb a másiknál, de nagyon barátságosak, profi kiszolgálással, szóval szívesen időzőtt és beszélgetett a vendég mindkettővel. Aztán pár hónapja az egyik elment innen és jött helyette egy feltűnően csinos, magas, fiatal bombázó. Vékonyabb, mint Te vagy és nincs szőkítve a haja, de nagyon szemrevaló a kicsike. Először szívesen tértem be hozzá, most meg már eljutottam oda, hogy benézek ki van a pultnál és, ha ő, akkor inkább kifordulok, megyek máshova. És ezzel nem vagyok egyedül. Mert látszik rajta, milyen nehezére esik neki csak egy poharat is odébb tenni, nemhogy kiszolgálni a vendéget. Csodálkozom, hogy a tulaj még elviseli a forgalomkiesést miatta.

Ne érts félre, Téged nem ismerlek, nem tudom mennyire jössz be a vendégeknek de a fentiek miatt írtam, hogy a külső nem minden. Még egy pultos-vendég viszonynál sem, nemhogy egy szorosabb kapcsolatnál!

2012. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Hát kérdezö, kinézetre egyböl azt gondolnám rólad, hogy egy öntelt, önzö plázapics@ vagy. Hát amiket eddig írtál, azok alapján nem sokat tévednék.


Az ilyenekkel mint te nem sokáig foglalkozna senki, aki tényleg rendes kapcsolatra vágyik. Egyéjszakásokra megfelelnél nekik.

2012. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Pedig én nem tartom magam 1 plázapics@nak....!!!


[link]


Itt a csaj arca...erről a csajról beszélek...

2012. okt. 2. 16:31
 24/39 anonim ***** válasza:

kinézet alapján én oda sem mennék a lányhoz

tipikus beképzelt feje van,meg ehhez az is társul,hogy az írása alapján is ez jön le

a másik kép,középen a csaj,szimpinek,jó fejnek tűnik

tipikus olyan csajnak néz ki,akivel jókat lehet nevetni,ha párnak nem is,de barátnak elfogadnám

szerintem nem hiába neki van több hódolója

ez szerintem nem véletlen,de amúgy meg nem bántani

akarlak,az ilyen nők mint te sok kanos pasinak bejönnek

2012. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Basszus!


Ez ő?

Gyönyörű a szeme,és a mosolya!

A sötét hosszú hajú csajok bárhogy le tudnak venni a lábamról! :)


Légyszi megírnád a nevét priviben?

2012. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Na ezt add össze Kérdezőkém!

Egyetlen képedből, meg náhány sor írásodból néhányan itt olyan jellemzést adnak rólad, hogy én kérek elnézést helyettük!

2012. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy jófejnek kellene lennem mindenkivel. A munkámat elvégzem jópofát vágok a dologhoz de akivel nem akarok azzal nem fogom tovább húzni a jópofizást. Ezt 1 páran észre vették...hogy lehetnék másokkal kedvesebb is...de miért? 1 rossz szót nem szólok..megkapja az italát villantok 1 mosolyt és ennyi. A jobbakkal pedig hülyülök..! Most az volt a téma, hogy az én "imádnivaló" váltónőm azért jobb arc mert nemtől, kortól, anyagi helyzettől függetelenül mindenkivel leállt sztrécselni és látszott, hogy ez számára nem megeröltető. Aláírom neki ez megy...nekem nem. Szerintem nem kell mindenkivel sztorizni...! Illetve múlt hétvégén meghívták munka után 1 sörre és ő szivesen elment mivel még nem nagyon ismeri Pestet...! Hasonlóan hozzá a tegnapi nap én is jeleztem a srácoknak hogy vevő lennék a meló után sörzésre...de jelezték, hogy ne eröltessem hisz tudják hogy amúgy nem mennék csak valószínűleg idegesít a helyzet...! Ugyhogy próbálkoznom is fölösleges...nem értem mitöl olyan cool ez a dagi pics@..! Meg ja az arca szép...és ennyi? A teste attól még nagy..
2012. okt. 2. 16:50
 28/39 anonim ***** válasza:

Bocsi Kérdezőkém.

Itt valami szakmai féltékenységet, vagy rivalizálást sejtek a részedről. Ilyenről már sokat hallottam, leginkább nőknél, hogy az új zöldfülű kolleginát nehezen fogadják el. Később ezekből általában a legjobb barátnők lesznek. Remélem ez nálatok is így lesz.

Úgy gondolom, okosabb lenne máris barátsággal közeledni váltótársadhoz. Hidd el nekem, sok bosszúságtól kímélhetnéd meg saját magad!

2012. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök aranyos csajszi.

Igaz, amit gondoltam.

Barátságosabb, mint te, kinézetre is és jellemre is, ahogy elmesélted.

tudod, a vendéglátásban a legfontosabb a kedvesség, mindenkivel.



A másik:

'Meg ja az arca szép...és ennyi? A teste attól még nagy..'


A modora is szép, és a test? lefogy, és sokkal jobb csaj lesz, mint te, de neked a fejed nem fog változni sebész nélkül.

2012. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kép ahol nem világít a képébe a lámpa, ahol nem rejtegeti az arcát a fénnyel?
2012. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!