Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? :/

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok. Pesten egy forgalmas kocsmában vagyok pultos. Elég sok helyes pasi jár be oda, sok bókat kaptam mindig is. Már 1 éve dolgozom ezen a helyen. Magas, vékony, sportos lány vagyok. Hosszú szőke hajam van, és van mit fogni rajtam. Sokan nyomultak rám, és volt 1 srác aki kifejezetten elnyerte a tetszésem. Sokat beszélgettünk esténként a kocsmában, volt hogy délelőtt is beugrott 1 kávéra csak hogy láthasson. 2 hete viszont 1 új váltó csaj jött. Ő 21 éves. Viszonylag magas, de cseppet sem vékony. Nem duci nem is telt rendesen kövér. Hosszú fekete haja van, mellesleg is jó, és tényleg szép arca van. Megszeppent, olyan aranyos, semmi baj nincs vele..de most az összes pasi a nyálát csorgatja a csaj után még az a srác is akivel már alakulhatott volna nekem valami. De miééért? Miért jön be minden sármos, sportos pasiznak ez a csaj? Hisz mindig is azt tapasztaltam a pasik inkább a sportosabb vagy legalábbis a véknyabb csajokat részesítik előnyben. Nem értem miért van ez?! Mit esznek rajta? Hisz kövér...és oké hogy szép arcú meg kedves mindenkivel dehát ennyi elég lenne? Nem értem...
2012. okt. 2. 10:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, ha csak azért tetszettél neki, hogy egyszer-kétszer veled legyen, akkor abba mi a jó? Ha csak ezt szeretnéd, akkor megértem a problémádat. Ha nem így lenne, akkor melletted tette le volna a voksát, nem az új lány mellett.
2012. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
52%
csak úgy gondolom szólok,hogy kocsmába dolgozol pultos ként :D ebből nem jösz rá miééért csorgatják ide oda nyelvüket szerintem hüle vagy ! :D :D nincs csúnya nő csak kevés alkohol :D
2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Első...igazad lehet! Az alkoholt meg hagyjuk...ezeknek a pasiknak a nagy része kávézik vagy épp hogy megiszik 1 sört..nem fogható a piára..
2012. okt. 2. 10:42
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Tudod kedvesem, látványnak én is Téged részesítenélek előnybe. Jól festenénk együtt, az biztos. De egy kapcsolathoz a bombázó külső nekem is kevés. Egy hölgynek elsősorban kisugárzása legyen, legyen szexi, legyen vonzó számomra. Az se baj, ha rendesen kövér.
2012. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is keleti kérdés, mivel én tuti nem a ducikával foglalkoznék :D 22/F
2012. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Van melle. Meg biztos jobb a kisugárzása. Vagy nem tűnik nagyképűnek.
2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
hmm...mikor megkérdeztem néhány srácot a munkahelyemről mit esznek rajta azt mondták hiába kövér, aranyos az arca, és a kislányos kisugárzás mögött nagyon jól tudják és állítólag a csaj óvatosan jelzi is hogy 1 igazán perverz dög rejtőzik benne. Titokzatos és nem adja könnyen magát...senkinek. Beszédes és nyitott. Aztán gondolkodtam és feltettem nekik a kérdést hogy ennyi? Hisz én is ilyen vagyok...velem is tudnak beszélgetni...és lehet nem vagyok olyan titokzatos,de én sem adom magam könnyen..!
2012. okt. 2. 11:05
 8/39 anonim ***** válasza:

Nem tudják mire számítsanak vele.

NAGY A MELLE :)


ÉLs nem tudják, hogy velük dög lesz-e és perverz szexvadmacska, vagy bújós kiscica

2012. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Na ez a pont, ahol észre kellene venni, hogy a kinézet önmagában nem jelent semmit. Sok vékony csaj azt hiszi ( tisztelet a kivételnek), hogy magasan felsőbbrendűek a kövéreknél, és épp ezért sok kövér csajnak van kisebbségi érzése.


A legtöbb pasinak tényleg a vékonyabb nők tetszenek, amíg nézni kell őket. Ha már fogni, akkor a teltebb idomokat szeretik. A kövérség meg relatív. Akik a vékonyakat preferálják, azoknak már egy 70-80 kg-s nő kövér, míg esetleg mások csak teltnek látják...


Itt ahogy előttem is leírták, nem a kinézet a döntő, hanem a kisugárzás, plusz ami a pasik fantáziája mögött van...


Na meg új hús a piacon, új kihívás azok után, hogy téged nem kaptak meg. Ha meg ő se adja könnyen magát, akkor pláne...

2012. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Egy kocsmában dolgozol,csinos vagy és fiatal.Gondolhatod,hogy a fiatal srácok megnézik a szépet,persze,hogy udvarolnak,és kapod a bókokat,megy a flört,stb...DE!!!Ha bármelyiknek komoly szándékai lennének Veled,azt már jelezték volna.Az a srác is,aki Neked bejön.Ha tényleg komolyan venne Téged,és nem csak szimplán tetszenél neki külsőleg,ha nem csak szexet akarna,akkor nem így viselkedne,és nem érdekelné az új csaj.Akkor csak Veled foglalkozna.Ezen még nem gondolkodtál el?Másrészt sosem tudhatod,melyiket várja otthon barátnő,a kocsmában persze,hogy úgy viselkednek,ahogy,ott nem látja a nőjük,és azt mondnak,amit akarnak,nyugodtan csorgathatják a nyálukat.vedd már észre,hogy egyiknek sem komolyak a szándékaik,és nem kell minden bókot komolyan venni!!!Az új csaj meg csakis azért érdekli őket,mert ,,friss hús". Te mégis mit vársz el kocsmába járkáló emberektől,úgy őszintén???
2012. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!