Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? :/

Figyelt kérdés
23éves lány vagyok. Pesten egy forgalmas kocsmában vagyok pultos. Elég sok helyes pasi jár be oda, sok bókat kaptam mindig is. Már 1 éve dolgozom ezen a helyen. Magas, vékony, sportos lány vagyok. Hosszú szőke hajam van, és van mit fogni rajtam. Sokan nyomultak rám, és volt 1 srác aki kifejezetten elnyerte a tetszésem. Sokat beszélgettünk esténként a kocsmában, volt hogy délelőtt is beugrott 1 kávéra csak hogy láthasson. 2 hete viszont 1 új váltó csaj jött. Ő 21 éves. Viszonylag magas, de cseppet sem vékony. Nem duci nem is telt rendesen kövér. Hosszú fekete haja van, mellesleg is jó, és tényleg szép arca van. Megszeppent, olyan aranyos, semmi baj nincs vele..de most az összes pasi a nyálát csorgatja a csaj után még az a srác is akivel már alakulhatott volna nekem valami. De miééért? Miért jön be minden sármos, sportos pasiznak ez a csaj? Hisz mindig is azt tapasztaltam a pasik inkább a sportosabb vagy legalábbis a véknyabb csajokat részesítik előnyben. Nem értem miért van ez?! Mit esznek rajta? Hisz kövér...és oké hogy szép arcú meg kedves mindenkivel dehát ennyi elég lenne? Nem értem...
2012. okt. 2. 10:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk azt nem értem, hogy miért érdekli öket egy kövér lány, nálam az kizáró ok lenne... viszont azt megértem, hogy miért inkább vele foglalkoznak és nem veled, ha ö kedves meg jófej.


Az írásodból egyértelmüen az jön le, hogy elkényeztetett pics@ vagy, aki nem tudja elfogadni, hogy ha nincs a középpontban.


Ilyennel komolyan senki se kezdene, mint te.

2012. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért van ez?! Mit esznek rajta? Hisz kövér."

Irigy,és rosszindulatú vagy,a másik lány te magad mondtad,kedves mindenkivel,és barátságos.

Én pasiként észre szoktam venni a rosszindulatú nőket,lehet rajtad is látszik.


Ne irigykedj már szegény lányra,fogd magad,és keress pasit.

Ha ennyi mindenkinek tetszik,biztos nem olyan kövér,mint ahogy te leírod.

2012. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

ma 11:34!


Igazad van,én elkerülöm az ilyen nőket

2012. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Na igen, ez a másik, hogy van egy olyan érzésem, hogy a kérdezö túloz csak és nem is kövér a lány.
2012. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék. a csaj alakja olyan mint a képen a középső csajé. Picit nagyobb melle, meg kihívóan öltözik. És értelemszerűen az arca is más..

2012. okt. 2. 12:06
 16/39 Golan Trevize ***** válasza:
finomabb sört csapol, vagy finomabb a zsírosdeszka, amit ő csinál
2012. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A képen szereplő középső csaj nekem első látásra nagyon szimpatikus ekkora mellekkel is.

De talán küldj magadról is képet, a tisztánlátás végett!

2012. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

[link]


Én..

2012. okt. 2. 12:59
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Úramatyám, nagyon cool vagy...


Szerintem kevésbé tartják ijesztőnek a természetes lányt, mint a kikent, cicababákat.

oldottabban beszélnek vele.

2012. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Vagy félnek, hogy ennyi smink alatt egy transzi rejtőzik.
2012. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!