Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnátok emiatt? Lerejtet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodnátok emiatt? Lerejtette a közös képünket három nő elől.

Figyelt kérdés

Facebookon van fent 4 db kozos kepunk, amiket nehany honap kulonbseggel rakott fel. Most mar 2 eve vagyunk egyutt. A legelsot akkor rakta fel, amikor fel eve voltunk egyutt, es most derult ki szamomra, hogy ezt lerejtette 3 no elol, akik kozul az egyikkel egyutt dolgozik a masik kettorol pedig nem tudom, hogy kicsoda. A masodik kozos kepunkkel ugyanez a helyzet, azt akkor rakta fel, amikor 10 honapja voltunk fent.

A tobbi nyilvanos, nincs lerejtve.

Szerintetek? Lehetett valami akkoriban, vagy túlgondolom és más oka is lehet?


ma 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelni előttük, hogy kivel van. Minél kevesebbet mutat, annál kevésbé kínos neki.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos nem ok nélkül tesz ilyet valaki. Na meg hát nem is véletlen.
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte tuti hogy van vmi,ilyet senki nem csinál ok nélkül
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet hogy megcsalt vele? De vajon a későbbi képeket miért rakta akkor nyilvásnosra? Az a nő a kezdetektől tudta, hogy vagyok.
ma 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy megcsalt. De lehet hogy szégyell téged előttük, vagy tetszenek neki ezek a nők és nem akarta lássák a közös képeiteket.

Amúgy ezt hogy vetted észre megkerdezhetem?

ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelműen megcsalásra utal. Vagy tervezi.
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!