Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le tudnátok feküdni így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudnátok feküdni így egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a pasikhoz szólna.

Le tudnátok feküdni egy lánnyal, akibe nem vagytok szerelmesek és nem is tetszik nektek küldőre sem, nincs kémia?

Csak kíváncsiságból kérdezem.



tegnap 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy "mennyire" nem jön be.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy bizonyos határig igen.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Igazából az én esetemben, ha nem tetszik külsőre valaki, attól még le lehet vele feküdni. De van olyan, akire ha ránézek és fúj, akkor esélyt sem adnék rá. Nemtudom most ezt leírni normálisan. Nyersen jött.

21F

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Kell valamilyen szimpátia a külsőn túl. Lehet nehéz elhinni, de nem minden férfi úgy működik, mint egy ősember. Ha nagyon jól néz ki és kedvesnek tűnik, igen. Ha nem néz ki jól, de szexin viselkedik és megnyerő a személyisége, valószínüleg igen. Ha bomba külseje van, de egy sztereotipikus plázacica, nuku agy, akkor elmenne a kedvem. Nálam sokat számít a nő személyisége. 35F
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem kb. fel sem állna...
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus akkor igen.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt hogy nagyon nem jött be a csaj, de egy esemény miatt nagyon is felizgatott.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppenséggel van olyan csaj, akibe szerelmes se vagyok, külsőre se jön be, és mégis áll rá a kapitány. Általánosságban viszont nem jellemző a vonzalom nélküli vágy.

Hogy ezt ki érti?! :D

tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen egy éjszakás kalandom, jó sok piát ittam, aztán egy ilyen nő mellett ébredtem reggel, volt szex is. Viszont amikor kijózanodtam utána egyből menekülőre fogtam, pedig ő azt hitte most akkor megfogott magának.


37/F

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan nővel, akit ránézésre bottal sem piszkáltam volna meg, de a munkaja, az intellektusa, a hozzáállása meggyőzött róla, hogy a kinézete nem tükrözi a szellemi állapotát. Igen, le tudtam feküdni vele, mert már volt egy pozitív képem, hogy teljesen normális, értelmes csaj, a kinézete ellenére.
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!