Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olah ciganykent akkor akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olah ciganykent akkor akarok lefekudni vele ha megszoktet de addig mas dolgok lehetnek. Vajon mennyi ideig eleg neki ez? Ha szeret elfogad igy?

Figyelt kérdés

Lefekudni csak akkor fekszek le vele ha megszoktet vagyis elvisz magukhoz lakni.

En mast se akartam, de nem akartam elvesziteni es o nem olah cigany, mas dolgok mar vannak koztunk, viszont mondtam neki hogy itt meg kell allni ennyinel, mert nem fekszek le vele.

Nem tudom meddig eleg ez neki, megszoktetni még sajnos nem tud most.

Felek hogy el fog hagyni.

Ha szeret elfogadja ezt?


ma 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyebkent azt mondta eleg neki igy hogy vannak mar dolgok koztunk es megerti azt hogy csak akkor akarok lefekudni vele ha elvesz. Az elejen is elmondtam neki ezt.

De nem tudom.

ma 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ne feküdj le vele hamar! Ha az elhagyással zsarol, az sose jelent jót!

És azért a szöktetést is átgondolnám, biztos fiatal vagy még. Első legyen a tanulás. Férfiből mindig jön jobb, normálisabb, kedvesebb.

ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Istenem hogy miérr köll még mindig ezeket az avult hagyományokat követni. Há má mindenki mindenkivel.

Most mi garancia van bármire is?

Miért nem tudsz vele keffenteni egy jót legalább kipróbálod hogy milyen vele. Minek ezt a zsákbamacskásdit játszani?

ma 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!