Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora probléma az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma az ha nem akarok barátnőt? 30F

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőm, sosem éreztem az én műfajomnak ezt a csajozásos, udvarlásos dolgot, iskolás koromban se foglalkoztam vele. Persze volt hogy tetszett egy lány, de ha belegondoltam hogy mennyi kínlodással járna egy ismerkedés, kapcsolat, rögtön elment a kedvem az egésztől. Alapból meg nem vagyok az a férfias jelenség, akire tapadnak a nők, nem is nagyon érdekelnek a nőknek imponáló férfias dolgok pl. kocsik, nagyon sokat kellett volna változnom. Szóval ilyen tizenévesen már elengedtem ezt a témát, és élem az életem a saját belátásom szerint. Viszont sokan nem tudják ezt megérteni, és folyton kérdezgetik hogy van-e már barátnőm. Hiába mondom el, hogy nekem nem kell, akkor is megkérdezik.
júl. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Állni szokott a cerka?asexuális vagy?
júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Miért ez kinek baj?

Szerintem senkit sem érdekel..

júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Hát nincs nagy szexuális vágyam szerencsére.


#2

Ezek szerint nagyon is sok mindenkit érdekel, én sem tudom hogy mi okból..

júl. 26. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
#3: de kik kérdezgetnek?
júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Pont senkit nem érdekel.
júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit nem kellene érdekeljen a dolog. Én kb. ugyanilyen vagyok, 27 évesen, csak én már 6 éves koromban, tudatosan eldöntöttem, hogy nem lesz barátnőm és szűzen halok meg. Egy ideig kérdezgettek, hogy miért csinálom ezt, de az az igazság, hogy nehéz dolgom sincs, szerencsére én sem vagyok az a vonzó személyiség, akire tapadnak a nők. Persze aszexuális sem vagyok és van elég nagy szexuális vágyam, de ez csak érdekesebbé teszi a dolgot számomra, nagyobb áldozatnak érzem, még ha nem is nehéz kivitelezni, mert nincs jelentkező. xD

Egy idő után mindenki látta, hogy én ezt komolyan gondolom, és azóta nem kérdezgetnek, miért csinálom.


A lényeg, hogy ez a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá. Tedd nekik ezt egyértelművé, hogy te így akarsz élni, ez az életcélod, hogy egyedül maradj, és nincs szükséged a szexre sem. Ha ezt felfogják, nem fognak kérdezgetni.

júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Veled egykorú vagyok, tavaly pár hónapig volt egy barátnőm, előtte csak lazább kapcsolatok jöttek össze. Igazából én is azt érzem magamon, hogy nem való nekem, nem tudok alkalmazkodni máshoz és olyan sokat nem tesz hozzá az életemhez, hogy motiváljam magam a változásra.

Nekem amúgy az egy nagy felismerés volt, hogy sokáig görcsöltem amiatt, hogy jaj megítélnek ezért az emberek, hogy valami baj van velem, stb. De az igazság az, hogy ez a kutyát se érdekli, esetleg megkérdezik, akikkel rég találkoztunk, de nem rugóznak a témán, aki igen, azzal meg ritkábban találkozom. Az tény, hogy azon barátiaim, akik családot alapítottak lassan, de biztosan eltűntek az életemből, nem maradt annyira közös téma, de ez valahol borítékolható volt és nem haragszom ezért rájuk, változnak az idők, a prioritások.

júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!