Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozgatok egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy pasival egyiknap elmentünk kirándulni majd ott volt egy megjegyzése hogy legközelebb Kecskemétre megyünk(szülővárosába).Erre mire célzott?Ugye nem arra,hogy be akar mutatni a szüleinek?ők ott laknak,de én nem akarok találkozni velük

Figyelt kérdés
Amúgy semmit nem reagáltam a megjegyzésre,úgy tettem mintha neg se hallottam volna.

aug. 17. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehet,hogy csak meg akar mutatni ott ezt-azt. Legyél vele egyenes és kérdezz rá.
aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
reagálni kellett volna és megkérdezni. Találgatások, meg jóslások helyett.
aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van!
aug. 17. 14:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mertem reagálni,mert annyira megijedtem ettől a megjegyzésétől,hogy teljesen lefagytam .
aug. 17. 14:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ezt tőle kéne (kellett volna ott azonnal) megkérdezned.


Másrészt, ha magamból indulok ki, nem hinném.

Az ember szívesen megmutatja a másiknak a szülővárosát, érezze a másik azt a miliőt, amiben ő felnőtt. Amikor feleségemmel ismerkedtem (mi sem ugyanabban a városban nőttünk fel), akkor is ő is járt az én városomban, én is az övében többször is, mire bemutattuk egymást a szüleinknek.


Annak egyébként mi értelme, hogy nem is reagáltál arra, amit mondott, úgy tettél, mintha meg sem hallottad volna, pedig foglalkoztat, annyira, hogy kérdést írsz róla ide ki?

aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hát már minden baj. :) Nem tudjuk mire gondolt, sajnos. Kérdezd meg tőle, szerintem. Pláne, ha folyamatban van a program.
aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet így befsni egy egszerű kijelentéstől?

Nem azt mondta, hogy elmegyünk a szülővárosomba és megkérem a kezed.

Ezért nehéz az ismerkedés, mert az emberek bele látnak mindenbe mindent.



"Amúgy semmit nem reagáltam a megjegyzésre,úgy tettem mintha neg se hallottam volna."

Tegyél is úgy, értelmes viselkedés......

aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáljatok, az ég szerelmére.

Vagy ha összejöttök, mindenre bólogatni fogsz?

aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Megnyugtatlak, Kecskemét nem olyan ijesztő hely, hogy le kéne fagyni attól a lehetőségtől, hogy legközelebb oda mentek. Jártam már ott, szép város, jó éttermek vannak ott. Konkrétan birkapörköltet ettem ott egyszer. :-)
aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem az ijeszt meg, hogy megtalálta a kis áldozatát. Ő kijelent valamit, ami lesz, te meg beszari vagy, hogy megszólalj. Aztán idejössz megmagyarázni tulajdonképpen magadnak, hogy biztos a szüleihez visz, mert ez ✨igaz szerelem✨.
aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!