Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak hetente akarok beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak hetente akarok beszélni a pasival az mennyire bíztató?

Figyelt kérdés
Hetente pár nap erejéig. Utána megunom a beszélgetést. De nem őt. Egyszerűen kell kis szünet. Ebből lehet így szerelem? Nagyon kedvelem egyébként de már hónapok óta így érzek.
júl. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Alig ismered..
júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat voltál egyedül, vagy félsz attól, hogy fel lesz forgatva az életed. Én is pont így vagyok egyébként. Ha velem van akkor sok, ha nincs akkor hiányzik.

Szerintem nem őszinte az egész valahol belül, és nem olyan, aki mellett otthon érzed magad, hanem feszültebb leszel. Esetleg intellektuálisan nem vagytok hasonlóak.

júl. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
Semennyire.
júl. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!