Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudni akarom, ugyanaz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni akarom, ugyanaz az erzes lenne e vele beszelni mint regen de nem akarok tole semmit mar. Gonoszsag ennek tudataban felhivni ot?

Figyelt kérdés
Csak egy talalkozot szeretnek vele, de tudom hogy o ismet akarna engem, mint regen tobbszor is. De en mar nem akarnam ot, mert tudom hogy ismet fajdalmat okozna. Gonoszsag e ennek tudataban beszelni vele ujra?
2023. jún. 16. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Gonoszsag (miert?)
Nem
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, gonoszság! Felzaklatnád. Kit érdekel, hogy te kíváncsi vagy? Hagyd bekén! Éld az életedet és hagyd, hogy ő is élje a sajátját!
2023. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jezusom ez az oldal valami eszmeletlen :D minden kerdes alatt tamado jellegu valaszok vannak.
2023. jún. 16. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy gonoszság-e, mert ő is megbántott téged. Inkább pazarlás, fölösleges időhúzás miközben ismerkedhetnél, lehetnél másokkal.
2023. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudok masokkal lenni, ismerkedni sem tudok.

A szivem melyen ot akarom miota ismerem, de tudom hogy ismet bantana. Lehet hogy akkor tudnam elengedni ot ha utoljara beszelnenk

2023. jún. 16. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi a támadás? Megkérdezted, hogy gonoszság lenne-e.

Szerintem igen, gonoszság lenne. Mert te csak kíváncsiságból hívnád fel, ő meg nem tudjuk, hogy mit érez.

Elképzelhető, hogy reménykedne az újrakezdésben.

Vagy már rég nem érdekled és zavarnád

Vagy van már kapcsolata és magyarázkodnia kellene, hogy ki vagy és miért keresed

Én nem örülnék, ha az exem felhívna bratyizni kíváncsiságból.

2023. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gonoszság, hülyeség, mert a leírtak alapján magadat zaklatnád fel leginkább.


„De en mar nem akarnam ot, mert tudom hogy ismet fajdalmat okozna.”


Tehát nem azért nem akarod, mert nem kell, de amúgy is lejön, mert ha nem érdekelne, nem akarnál vele találkozni. Nem az 1-es vagyok, de milyen válaszokat vársz erre? Persze, tök jó ötlet olyantól találkát írni, akitől racionális okok miatt nem akarunk már semmit, de azért kellene, és elég jó eséllyel a karjaiba is omlanál, ha mondana 1-2 szép szót.


1 és 5: Nem kíváncsiságról van szó, nem igaz, hogy nem veszed észre…

2023. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog segíteni, csak még jobban összezavar...
2023. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szó,amit keresel:idiótaság...

Most komolyan,ha megdöglik a kutyád,nem kell megtartanod!!!

Talán paraszt vagyok,de hidd el,ért annyi csalódás,hogy ezeket írjam... 😏

2023. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De most mi mi mi mivan? Kivel, hogyan, miért? Szakítottatok? Se eleje se hossza a sztorinak. Miért lenne gonoszság felhívni valakit? Max önzőség vagy kreténség. Kommentelők is keverik rendesen, pedig ebből a sztoriból semmi konkrétum nem derül ki.
2023. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#


ittál? xd

2023. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!