Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg hogy már nem akarok vele beszélni?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk,de mégsem kellettem neki.Azóta csak arra használ hogy beszélgessen vele valaki,de semmi több. Sokszor beszél a lányokról akik tetszenek neki,illetve az új szerelméről,aki nem viszonozza érzéseit. Nem jó nekem ez az egész,nekem még fáj,hogy nem voltam elég neki és nem is leszek soha..Valami mégis vissza tart hogy megszakítsam ezt az egészet,lehet a szívem mélyén még mindig reménykedem. Mit tennétek a helyemben?
2021. nov. 4. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

letiltanám mindenhonnan magyarázkodás nélkül, és több időt nem vesztegetnék rá.

neked miért jó, ha megaláznak, vagy kihasználnak?

mi a fenébe reménykedsz? nem kellesz neki.

2021. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondanám el, ahogy kifejtetted ebben a kérdésben. Nem vesztegetném rá az időm, mert sokkal nehezebb lesz elfelejteni és miatta lemaradok másról, akinek "elég" vagy, mi több, lehet engem keres.
2021. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesebb megoldás: "Béla, nem szeretnék veled tovább beszélni" *blokk

Az én megoldásom: *blokk


Néha nem értem az embereket. Úgy csinálsz, kérdező, mintha az adósa lennél. :D

2021. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=vRfKGWITjoQ


Ezt elküldeném neki, tiltás előtt :D

2021. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Elcsábítanám hogy betegesen szerelmes legyen, es akkor hagynám ott a fr.ncba.
2021. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Folyt Az ilyenek komolyan megérdemlik. Amikor épp szerelmesek is az naluk csak átmeneti köd/illuzio lesz. Es pontosan akkot kell otthagyni. Tiltás torles.

Annyira ismerem már az ilyen tipust aki nem lát a szemétől hogy kivel áll szemben...

2021. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem tiltanam le, hanem erot vennek magamon, es azt mondanam: bocs, ezt nagyon unom. Es letennem. Maximum meg annyit, ha kerdez, nem en vagyok a megfelelo szemely.
2021. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi. Hány éves vagy? Illetve szerintem úgy tudod leépíteni a dolgot, ha találsz valami akivel, ha csak beszélgetés szintjén is, de több időt töltesz.

Én egyébként 22 vagyok. Nagyon szívesen beszélgetek. Nem kereset kapcsolatot nyugi!

Pusztán nem nagyon van egyébként nekem sem kivel beszélgetni. Lehet, hogy kölcsönösen segíthetünk így egymásnak!

Ha úgy gondolod írj nyugodtan! :)

2021. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!