Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem akarok vele lefeküdni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem akarok vele lefeküdni, de más dolgokat már csinálnék. Miért érzem magam ettől undorítónak? 24

Figyelt kérdés

Par eve megeroszakolt egy fiu, elmondtam neki ezt. Szuz voltam, nekem még mas testi kapcsolatom nem volt.

2 honapja egyutt vagyunk, es nem volt még semmi csokon es olelesen kivul.

Mondta nekem, hogy csinalhatnank mast is, nem lefekvesre gondol ha még nem akarom. Erzem rajta hogy nagyon kivan, es szeretnek csinalni dolgokat, de en ettol undoritonak erzem magam..es nem tudom miert.

Ha megtennem lehet megjobban erosodne ez az erzes.

Lehet az a baj, hogy nem jarunk egyikunkhoz sem még, es ha csinalnank valamit az kocsiban lenne, az eroszak nekem ott tortent. Lehet ez a bajom, nem tudom.


aug. 23. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Nem undorito, a mult miatt erzem igy
Nem tul romantikus
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A múltad miatt érezheted felerősítve ezt a dolgot, meg nyilván amiatt ódzkodsz ettől, UGYANAKKOR kocsiban? Tényleg? Ne már. 24 évesen én is többre vágynék ennél, még ha nem voltam korábban erőszak áldozata, akkor sem.
aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Autóban szopkod mert ő ki van? Verje ki! Nem vagy köteles kielégíteni! Amúgy ha arra nem képes, hogy megfelelő hangulatot hozzon össze akkor egyáltalán nem csinálnék vele semmit hanem offolnám a fenébe! Egyáltalán nem vagy neki fontos ha a kocsiban "randiztok" ez biztos szóval ne szopkodd inkább dobd ki!
aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2. Jezusom en nem arra gondoltam amit te irtal..

Es nem azert mert kiván, hanem mert en is akarom mar hogy legyen koztunk testiseg de még nem azt hogy lefekudjunk.

Amugy miattam van ez, hogy kocsiban tudnank csak valamit csinalni szoval ezert nem hibaztatom. Talalkozni is alig tudok vele.

aug. 23. 12:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy miattam van ez, hogy kocsiban tudnank csak valamit csinalni szoval ezert nem hibaztatom. Talalkozni is alig tudok vele."


Nem..ahogy előttem is írták, hogy ha arra nem képes, hogy hangulatot teremtsen az együttléthez, akkor célozgatni se kell, hogy "csinálhatnánk màst is."

Itt arról van szó, hogy kanos, de érzelmeket meg nem vinne bele.

aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha hülye vagy akkor nyugodtan szopjad és b@sszon meg az autóban minden "ceremónia" nélkül. Engem nem zavar, te fogod bánni... 🤷
aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, kocsiban? :D

Nagyon kanos...

aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a franc van a fiatal nőkkel, nem tudnak gondolkodni? :D
aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozni is alig tudsz vele, és azt is csak kocsiban? Ez hogy lehet?
aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi önbecsülésed nincs és sajnos agyacskád se sok.
aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyám! Nyilván nem véletlenül kerültél abba a szituba régen. Érdekes, más nem hagyja hogy odáig fajuljanak a dolgok!

2 hónapja szenved melletted az a kutya! És még mennyit fog...

Én egy hetet nem hagytam ki szex nélkül, remélem neki is van ennyi esze hogy kúrogat melletted!

aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!