Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok a parom csaladjaval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a parom csaladjaval lakni de o nem akar albetbe jonni ha valasztas ele allitom talan eszhez ter?

Figyelt kérdés

Valasztas ele allitanak hogy vagy jon vagy akkor maradjon otthon a csaladjaval mert en nem megyek oda es vege a kapcsolatnak.

Hatha igy eszhez terne..

Ossze akarunk koltozni aztan ossze is hazasodni. O azt akara menjek naluk lakni, de en nem akarok. En nem fogok senki hazaba lakni, nagyon sokan vannak, nem fogok annyi emberhez alkalmazkodni, nem a csaladjaval akarok elni hanem vele. Ezt neki kicsit finomabban szoktam mondani.

Az az indoka, hogy azert nem akar alberletbe jonni mert nem birná hogy nincs udvar, megfulladna.

Pedig ameddig nem tudunk hazat venni, valahol lakni kell ez csak par honap. Es en naluk nem fogok. En nem ilyen gondolkodasu vagyok.

Nem tudom eszhez terne e ha valasztas ele allitanam.


szept. 7. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy kertkapcsolatos kiado lakast, es azzal allj ele, mutasd meg neki a hirdetest.
szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azok 200 ezrek. Egy berhaz 80 ezer. Nem adok ki annyit semmenyi idore sem.
szept. 7. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nezz hirdeteseket, olcsobbak is vannak, foldszinti lakasok.
szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha budapesten nézelődsz 150k alatt nem nagyon találsz lakható albit, komfortosat meg kb 200k alatt nem találsz, és akkor még keveset mondtam. Ha vidéken nézelődsz ott jóval olcsóbban tudsz bérelni, de bp-n, ha faszit zavarja a beton dzsungel meg nagyváros nem fogod tudni meggyőzni, mert nem olcsó. Meg itt mindketten makacsan ragaszkodtok a saját igazatokhoz, tehát ebből azt is megkérdőjelezem, hogy összeköltözés.
szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha amúgy csak pár hónap, amíg házat vesztek, addig már kibírhatjátok külön is.
szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, úgy venni házat, hogy még együtt sem éltek, nagyon rizikós.

A családjához viszont én sem költöznék.


Hogy "észhez tér", azért az egy erös szöveg. Attól, hogy nem akar albérletre költeni, még lehet normális gondolkodású. Lehet, hogy ö meg azt gondolja, hogy neked kéne észhez térni, hogy náluk jóval olcsóbban is lakhatnátok, jobb körülmények között (kert). Gondolom a családjánál lakni nem kerülne egy albérlet árába.

Választás elé se kellene állítani, mert lehet, hogy a végén te koppansz. Mit szólnál, ha visszafelé sülne el, vagy ideköltözöl a családomhoz, vagy szevasz? Szerintem te is meglepödnél. Nem kellene ennyire magas lóról beszélni.

szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, ez csak irónia volt. Persze kifejthettem volna, igaz. Mert ha annyi pénzük van, hogy pár hónap alatt házat vesznek, akkor gondolom néhány százezer nem oszt, nem szoroz. Illetve pár hónapot lakásban is ki lehet bírni, ha nagyon úgy van.
szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!