Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik testjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik testjön be? A borotvált vagy a szőrös? És a péniszen meg a herén a szőr?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

A kérdés egyébként fordítva is feltehető! Te is írtad, hogy voltál már szőrtelennel... és elutasítottad, mert nem tudtál rá férfiként tekinteni. :)


Ha az én ízlésem esetleg felületességnek, külsőségességnek tűnik, ennyi erővel a tied is. :)


Viszont szerintem csak az a helyzet, hogy mindenkinél van egy "határ"! :)

2012. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Olyat hol olvastál, hogy elutasítottam? Egyáltalán nem... Csak nem jött be, ennyi...

Kipróbáltam, nem úgy álltam hozzá, hogy nem engedem be az ágyamba...


Csak nem tudtam élvezni, mert végig olyan érzésem volt, mintha egy kisfiút simogattam volna.

2012. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Na látod. Én meg miért próbáljam ki, amikor még rá sem tudnék "izgulni" a szőrösre? :)


Be kellene csuknom a szemem, és még úgyis végig a hideglelés kerülgetne, hidd el- akkor meg mi értelme? :)


És ezzel nem leszólni akarom őket! Emberileg semmi bajom velük, az más kérdés, hogy "férfiként" nem jönnek be. :)


Nem vagyok képes "kierőszakolni" magamból, hogy vizuálisan, érintés szempontjából vonzónak találjam őket.. ez van.


Te legalább megpróbáltad, szóval téged nem "taszít" annyira a szőrtelen.


Egyébként engem sem úgy, mert ha egy ilyen férfivel simán megismerkedek, barátként, ismerkedéskor kezet fogunk, vagy véletlenül hozzám ér, akkor nem rohanok el visítozva (ami amúgy sem szokásom :D).


De "úgy"... "úgy" nem vagyok képes még elképzelni sem! :/


Kb. ahhoz tudnám hasonlítani számodra, mint a nőkhöz való viszonyomat. Mivel nem vagyok leszbikus, így semmi bajom egy női kézfogással, rokoni puszival, vagy hasonlóval.


Tehát nem undorodom a nőktől!

Attól viszont a hideg is kiráz, ha belegondolok, hogy szexuális vonatkozásban ér hozzám egy női test. :)

2012. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Na kicsit fura lett.


A "mivel nem vagyok leszbikus"-t a végére terveztem, ti. hogy azért rázna ki a hideg is, ha szexelnem kellene velük. :)

2012. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

De mi van akkor, ha új ismeretség... és alapból nem erősen szőrösödő típus, tehát a karján pl. nem látszik, vagy alig, olyan mennyiségben, amit felesleges lenne szőrteleníteni? És mondjuk épp ezért a mellkasán sem látod pólóban, vagy ingben.


A hónalját nem látod, de ápolja, tisztán tartja, ergo szaga nincs...


Minden klappol, minden tökéletes, x idő után eljuttok az ágyhoz... full spontán, teljesen felizgulva... Levetkőzteted, és meglátod, hogy szőrös...


A hónalja, meg lent... nem majom, de nem is rövidre nyírt... mondjuk egy átlagos...


Hogy reagálod le?


Full komolyan érdekel.

2012. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy van egy határ- ezt ki is fejtettem, miben vagyok rugalmas. :)


Mellesleg, ő is lehet kicsit az, nemde? :)

Kiegyezhetünk középúton, ahol túl sok és zavaró, ott szőrtelenít, vagy részben megteszi.


Ha meg nem, hát nem.

Hogyan reagálnám le? Ezt így nem tudom, valószínűleg, mint te. Erről nem tehetek. Ha nem lenne vészes, bevállalnám vele az együttlétet- ott válna el, a személye izgató tud-e lenni ezzel együtt is?


Ha nem, akkor úgy járna, mint nálad az említett szőrtelen. :)


Vagy arra érted, mit mondanék? Konkrétan nem bántanám meg, finoman is tudok egyenes lenni. :)

2012. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Egyébként engem is érdekel, te hogyan, mivel "utasítottad" el aztán?


Konkrétan megmondtad neki, hogy számodra "kisfiús"? :) Mivel nem szőrös...

2012. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Alapból nem hosszú távra terveztük... :D


Viszont mindig őszinte voltam, sose játszottam meg magam egy srácnak sem...

Úgyhogy igen, megmondtad a véleményemet, ő meg közölte, hogy nem vagyok normális. :D


Kb ennyi...

2012. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom képes vagy megérteni az én szempontjaimat is. :)
2012. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!