Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik testjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik testjön be? A borotvált vagy a szőrös? És a péniszen meg a herén a szőr?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

40. hát ezt te mondtad, nem én :D


39. Egyetértek teljesen! Én is szívesen kényeztetem mindenhol, de sokkal jobb úgy, ha szőrtelen, sokkal érzékibb... Szőrtelen testet nagyobb odaadással és élvezettel tudok kényeztetni, ráadásul ha az a pasi látja mennyire élvezem, az neki is több örömet okoz...

2012. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

39: nem azt mondtam, hogy a szőr tartja őket melegen ;)


Hanem, hogy biztosítja a szervezet hőháztartását. Ugyanis a férfiak teste nyáron jobban felmelegszik, mint a nőké, a szőr az izzadtságot felfogja, és optimális esetben a szőrzet párologtatja el, nyáron így hűti a szervezetet.

2012. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
sztem aki a szőrösre voksolnak, azok még nem voltak csupasszal, azért védik annyira a szőröst.
2012. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

43: tévedsz, voltam... és nem jött be... csinálhatott bármit, nem tudtam férfiként tekinteni rá...


41: és az igényesebb, hogy a párod úgy kényeztet orálisan, hogy a hüvelyedben benne vannak a végbélből átkerült kórokozók?


Nem mellesleg: azért azt el kell ismernetek, hogy azok, akik a szőrtelent preferálják, azok a saját, és párjuk egészségét veszélyeztetik a divat, és az ízlésviláguk miatt.

2012. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

42: De ha csupasz meg a testhő könnyebben távozhat, jobban "szellőzik".:D


Különben én nem tartalak igénytelennek, az a lényeg, hogy te és a partnered kölcsönösen megfeleljetek egymásnak, úgy, ahogy vagytok! Ha neki sincs baja veled, neked se vele, akkor úgy a jó.:)


De meg kell értened, hiába hozol ezernyi érvet, nekem akkor sem fog a szőrös tetszeni. :/ Szerintem érted is. Elég értelmes embernek tűnsz. :)


Másik válaszoló, aki szintén a szőrtelenre szavaz: ki tudja, mi lett volna, ha kipróbálják csupasszal? Ezt ők is visszamondhatják nekünk. Nem ez a lényeg.

Felőlem tetszhet bárkinek a szőrös, míg nem akarják nekem is kötelezővé tenni, addig nem zavar.:)

2012. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

44: Na, én meg még az ágyig sem jutnék el a szőrössel. Fura lesz, amit írok: de én sem tudok "férfiként" ránézni. Nekem a férfit nem a szőrzet jelenti. :)


Nem ismerek el semmit. :) Miért veszélyeztetném az egészségét? Nekünk eddig semmiféle fertőzésünk nem volt! Pedig én írtam, hogy orál közben elég gyakran odatéved az állítólag annyiféle baktériumot tartalmazó popsinyílásomhoz is, és mégsem lett beteg.


Hm, talán már immúnissá vált, s így halad az evolúció, tehát már szőrzetre sincs szükség, ami "megvédi".:DD

2012. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

44. Nem tudom miről beszélsz, az egészséges puncit nyalásában nincsen semmi igénytelen. Mert nekem az van, ez biztos. A sok végbélből hüvelybe átkerült baci fertőzéseket okozna és egyéb panaszokat, aminek nálam nyoma sincs, és eddig se volt...

Ezek szerint akkor valamit biztos nagyon jól csinálhatok...

2012. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

"41: és az igényesebb, hogy a párod úgy kényeztet orálisan, hogy a hüvelyedben benne vannak a végbélből átkerült kórokozók?"


Ez nekem szólt, most látom.:)


Nos: először is, mindig alapos mosakodás előzi meg az együttléteket, bár beöntést azért nem csinálok, mivel anál szex sincs.:) De jó alapos tisztálkodás igen.


Orális kényeztetésnél csak picikét dugja be a nyelvét a hüvelybe, de ilyenkor inkább a csikló van a középpontban.

Pontosan: felváltva csinálja a csiklónál, és "hátul", de csak kívül! Nyelvvel egyébként sem tudna annyira mélyre menni, szóval ahol ügyködik, ott mindig teljesen tiszta, és higiénikus a terület.


Nagyon régóta így csináljuk, és komolyan mondom neked, egyikünknek sem volt semmiféle fertőzése még (már az előbb leírtam ezt egyébként).


Nos, nem tudom mivel magyarázod? :)

2012. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

48. a bacikat nem tudod kimosni ;)


Mint mondtam, elfogadom, hogy kinek ez, kinek az tetszik...


Viszont kíváncsiságból kicsit bogarásztam az előbb, mi is a szőr szerepe... és azon kívül, amit tudtam, védelmi szerep, hőháztartás... stb... érdekes dolgokat találtam a feromonokról is ;)


Lehet, elragadtattam magam... de mindez a sok pfújolásnak köszönhető... és részemről le is zárom a vitát.


Egyezzünk meg! Elfogadom, hogy nektek ez tetszik, nektek így jó...


De akkor ti is fogadjátok el, hogy márpedig van, akinek TÉNYLEG a szőrös az izgató, van aki tényleg egészségtelennek tartja a csupaszt, és ne bélyegezzétek meg emiatt rögtön igénytelennek, és ne tartsátok gusztustalannak...


Mert higgyétek el, egy szőrös felület megfelelő tisztán tartása sokkal több odafigyelést igényel... és igen, tisztán lehet tartani.


És enyhén szóval rosszul esik, és bánt, és sért, amikor amiatt, amit természetesnek tartunk, megfelelően tisztán tartjuk, gondozzuk... csupán a megléte miatt egyesek azt mondják, hogy gusztustalan, meg undorító...


Soroltam fel érveket, ez tény, lehet, túlzásba is vittem... de azt hiszem, nem pfújoltam senkire sem... Ezen talán érdemes elgondolkodni.


És végezetül egy kérdés - amit már sok ilyen kérdéssel foglakozó részben feltettem, de egyszer sem kaptam rá választ... talán itt...


Érdekelne, hogy működik ez a fanatikusabbjainál a gyakorlatban?


Összejössz egy jó csajjal/pasival, álmaid netovábbja, minden klappol, első este megkérdezed, borotválja-e magát? És ha nem, kizavarod borotválkozni, ha meg nem hajlandó rá, elzavarod a fenébe? Nem hinném... ;)

2012. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

49: Nézd meg az én válaszaimat. Szó sem volt bennük, csak arról, hogy nekem nem tetszik! :)


Én aztán elfogadom, hogy számodra vonzó- de csak arról írtam, hogy számomra meg nem az. :)


Nagyjából le tudom "venni" elsőre, hogy ki mennyire-hogyan szőrtelenít, persze ez nyáron könnyebb, télen nehézkesebb :) de néha még az illető stílusából is látszik.


Picit lehet egymáshoz csiszolódni is. Ha minimális lenne a szőrzet, akkor nem zárnám ki az illetőt. A minimális nálam kb. annyi, hogy a lábán-karján kevés nő, azt meghagyja. Mellkason-hason-háton-fenéken alapból csupasz (ez látszik a srácról felöltözve is, mennyire hajlamos a szőrösödére!).

Lent meg fazonírozott, és akkor kiegyeztünk.


Ha nagyon bejövünk egymásnak, tőlem ez a maximum, amiben még rugalmas tudok lenni. :)


De bevallom, hogy a legvonzóbb a teljesen szőrtelen, és eddig még elég nagy sikerrel rájuk is "találtam". :)

2012. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!