Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik testjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik testjön be? A borotvált vagy a szőrös? És a péniszen meg a herén a szőr?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
41%

Szőrtelen! A lábon, karon oké, de máshol nem.

Péniszen és herén? Pfúúj, bakker, ki fogja azt bekapni?!

Aki utálja hogy cumizzák, az nyugodtan hagyja rajta a szőrt...

2012. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Mókusgyilkos ***** válasza:
24%
ja mert majd 1 pasi gyantáztatja a mellkasát pl. valószínű :D a búzák persze igen de a többi nem :)
2012. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:

1-es: pl. én :D

A párom is szőrös, és bármikor kényeztetem orálisan, mégse szoktam szőrszálaktól fuldokolni...


Részemről a szőr mellett voksolok! Egy pasi legyen szőrös! Engem nem izgatnak a csupasz csigák.... :P

2012. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
48%

Nekem abszolút jön be a szőrös. Inkább sehol ne legyen ("ott" főleg ne, fenéken sem, imádom a formás kerek feneket!), a mellkason szeretem kényeztetni a mellbimbóit, és amúgy is.. nem csak emiatt, de ott sem. Úgy szép, ha sima, feszes, szőrtelen.

Hason sem. Lábon elviselem, ha muszáj, de a túl sok ott se tetszik bevallom.

2012. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos ez egy qrva nagy tévhit. A b.zik jó nagy része fogadom hogy még szőrösebb is a heterok egy részénél.


De erről ennyit.


Egyébként, van akinek alapból szőrtelen a mellkas, az a jó. :) És igen: sokan gyantáztatják, képzeld, néha a "legcsajozósabbak". :)

2012. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
54%

Szőrtelen. Semmi vonzót nem találok a szőrben. De nem kell ezen veszekedni kinek hogy.

Volt már ilyen kérdés. Ott is a szőrtelen győzött azt hiszem.

2012. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%
Péniszen meg a herén? :O Te jó ég! Még belegondolni is rossz (főleg ha szép neki) ahogy elborítja a szőr. Egy kis csík lehet kb.
2012. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Legyen mindenhol szőrtelen, haja azért lehet...
2012. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


De miért is kell győzni bármelyiknek? És miért kell rögtön fújolni a szőrre ( ami elvileg a természetes, és nem véletlenül van ott)?


Miért nem lehet elfogadni, hogy úgy, ahogy van akinek csupaszon tetszik, úgy vannak olyanok, akiknek csak a szőrös férfias?

Mint ahogy vannak férfiak, akiknek pedofil érzetük támad, ha csupaszt puncit látnak? És vannak, akiknek ott is a csupasz tetszik.


Nem vagyunk egyformák, nem egyforma az ízlésünk... ez miért olyan nagy baj?

2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

3-as (és 9-es) én is így látom. :) Pedig nekem a szőrtelen jön be.


De mit számít ez? Kinek hogy. Nekem csak az a fura, amikor az egyik rá akarja erőltetni a másikra.

Mindenki találja meg a párját, ez a lényeg! :)

2012. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!