Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik testjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik testjön be? A borotvált vagy a szőrös? És a péniszen meg a herén a szőr?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
a szőrös seggnél nincs gázabb...
2012. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
48%
19 30 éve még a nők sem szőrtelenítettek ennyire. Ha jól emlékszem (mesélték, én még fiatalabb vagyok) még hónaljat sem sokan, kart-lábat sem mindig, nemi szervnél főleg csak kevesek.
2012. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

13-as, sorry, a csupaszcsiga ösztönös reakció volt a pfújolásra...


Mellesleg 39 éves vagyok, és amikor én voltam fiatal ( húde rondán hangzik), egyetlen férfit sem ismertem a környezetemben, aki borotválta volna magát... mégse pfújolt egyetlen lány sem emiatt ;)


Viszont: akinek a szőrtelen tetszik, azt elfogadom... de aki pfújol... az remélem, azt is elvárja a pasijától, hogy a szemöldökét, és a haját is leborotválja... elvégre az is a hőháztartás szabályozása, és védelem miatt miatt van, mint bárhol máshol a szőr, és azon is megtapad az izzadtság... Pfúúúúj ;)

2012. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
48%
19-es! A szőrtelenítési mánia nem csak a fiúknál terjedt el! A lányok sem gyantázták még ennyire a testrészeiket pár évtizede, talán meglepődnél, ha látnád, hogy ők sem "csupaszon" teremnek. :)
2012. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.


Hol látsz olyat, hogy csak a férfiakról beszéltem?

2012. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

15. ez nem igaz, az ilyen takony fiúkáktól hányok, nem az ilyeneken nőttem fel, jóval idősebb vagyok az általad körülírt korosztálynál... Ez nem ettől függ.

Mindenki mást szeret és mást tart szépnek... Ezt elfogadom, de a szőr az nem szép. Bárki, bármit mond is... Kivéve ha nem macskáról van szó pl...


A belinkelt kép hát... Gyantát neki!!! No komment...

2012. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

23: Lehet érveket hozni, pro és kontra, melyik az egészségesebb, higiénikusabb. Mindkettőnek lehet jó és rossz oldala (de hát akkor mi nők miért szőrtelenítsünk, ha ennyire szuper, és sok dologtól megvéd bennünket? :)


Itt nem ez a lényeg, remélem érzékeled. :)


A kopasz fickók nem igazán jönnek be, sőt, a sok, dús hajat szeretem, azt imádom markolászni.

Még a túlságosan rövidre vágott haj sem tetszik tehát. S igen, bevallom a szemöldökben sem vonzó a túlságosan dús-bozontos, viszont mivel ez általában együtt jár a sok testszőrzettel, ezért nekem még nem volt olyan barátom. :)

2012. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
Lepontozzátok, hogy pár évtizede még a nők sem szőrtelenítettek különösebben? Pedig így igaz. :)
2012. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

"Lehet érveket hozni, pro és kontra, melyik az egészségesebb, higiénikusabb. Mindkettőnek lehet jó és rossz oldala (de hát akkor mi nők miért szőrtelenítsünk, ha ennyire szuper, és sok dologtól megvéd bennünket? :) "


Nem tudom, de nekem spec pont a nőgyógyászom mondta, hogy amióta divatba jött a teljes szőrtelenítés+tanga, azóta sokkal több hüvelyfertőzéssel találkozik, mint azelőtt...


Gondolom, nem kell kifejtenem az okát... máshol már megtettem...


Egyébként nő létemre én is csak bikinivonalat szőrtelenítek, meg közvetlenül a hüvelybemenet mellett...


A többit csak rövidre vágom.


Hogy miért?


1. Nem fogok egy divat miatt a szokásos szűréseken kívül nőgyógyászhoz rohangálni.

2. Nekem, és a páromnak is tetszik így.

3. Régebben kipróbáltam, csapa ragya lettem a borotvától.

2012. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

29: Ott "nő létemre" nekem is "csak" fazonírozott (és ezt a barátom is kérte, fura, mi?)

Tehát valamennyi megmaradt, azért nem zavaró mennyiség.

Tangát egyébként nem is hordok, másfajta fehérneműkben is vannak csinosak, sexy-k. :)


A barátom esetében: ő alapból sem egy szőrös fajta. Igen, ahol van neki, ott gyantázza. De a neki szerve környékén neki is marad egy "csík", vagy inkább "sáv", szóval nem tök csupasz! Ezt talán kifelejtettem, persze, ez közel sem hasonlít az alapból meglévő "sok" szőrzetre.

2012. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!