Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik testjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik testjön be? A borotvált vagy a szőrös? És a péniszen meg a herén a szőr?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

*nemi


Persze, elől van ez a sáv, nem pedig a heréknél például, ott nem mutatja túl jól, és ő sem csípi ott magán.

Nos, nem tudom, ezek mennyire egészségesek-egészségtelenek, de mi már így maradunk. :)

2012. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
Csajok, és aki csak fazont csinál, az mit csinál a seg.glyukánál?! Ott nem borotváljátok ki? Mert akinek ott is van egy kis szőr, hát mit mondjak, igen higénikus lehet...
2012. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

A barátomnak ott csak pár szál lenne, de ő le szokta gyantázni azt is. Ahogy írtam, csak elől marad neki pár csík.


De nem én borotválom ki neki, ő magának csinálja.

2012. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

De szerintem túl van ez reagálva. Azt ne állítsa nekem senki, hogy egy pasi könnyebben kap el fertőzéseket, ha nem szőrös pl. a mellkasa, háta vagy hasa.


Van a szőrnek védelmi szerepe, biztosan. Másrészt viszont ott a higiénia: nehezebb tisztán tartani a szőrös testrészeket, főleg nyáron.

2012. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

32-es. Én nem. Nagyon picike, és vékony van csak ott. De pont azért vannak ott, hogy a végbélből a kórokozók ne juthassanak át a hüvelybe.


És attól, hogy nem borotválom ki, a vizet, és a szappant azért ismerem ;)

2012. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

32: Ja, vagy engem kérdeztél? Nekem nem szükséges ott szőrtelenítenek, de kifejezetten kértem a partneremet, hogy szóljon, ha mégis felfedez valamit.


A hátsó bemenetnél egyébként annyi történik, hogy néha orál közben odatéved a nyelvével. De mivel igen szívesen időzik ott, így gondolom nincs semmi vész. :)

2012. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

34-es. A mellkason és a hason valóban nem lát el védelmi szerepet... "csak+ a hőháztartás biztosítása a feladata.


Egyébként ott pláne nem zavar... imádom birizgálni ;)

2012. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
35. Feltételezem, hogy mindenkinek a se.gge naponta találkozik vízzel és szappannal. De te minden sz@rás után megmosod a se.gged?! Jó, tudom, a wc papírt is ismered...
2012. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

37: Fel lehet öltözni.:D Nekünk nőknek sem szőrös a mellkasunk, mégse fagyunk meg. :D


Ok, tudom, minket meg melegít a mellünk, vagy erre is biztosan van valami indok.:))

Nem baj, én nem vitatkozni akarok veled- aki szereti, birizgálja. Én például a szép sima, feszes mellkasát szeretem kényeztetni, imádom a mellbimbóit akár a nyelvemmel is.


Szőrös pasi esetében ilyesmi fel sem merülne bennem (más sem nagyon), de ez van. :)

2012. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

38-as: valóban nem. Épp ezért fontos, hogy legyen ott valami, ami a védelmi szerepet ellátja...


De reggel és este megmosom... Napközben meg munka közben? Az a pár baci inkább a szőrszálakon tanyázzon, minthogy átvándoroljon máshová :)


Tudom, gusztustalan vagyok, és igénytelen :D

2012. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!