Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik testjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik testjön be? A borotvált vagy a szőrös? És a péniszen meg a herén a szőr?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:04
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

10-es: 3-as vagyok. Eszem ágában sincs ráerőltetni senkire semmit! :)


Csak baromira elegem van abból, hogy az utóbbi időben folyton azt olvasom, hogy a szőr az milyen undorító... és hogy milyen igénytelen az, aki nem borotválja magát csupaszra... és folytathatnám...

2012. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:

A borotvált...

És ne jöjjön senki azzal, hogy de hát a két nem különbözik. Mert még számtalan dolog lehet, ami megkülönbözteti őket! Nekem vannak formás melleim (a párom szerint), neki meg ott szép sima, feszes, lapos. :D

Neki meg másegyebe van, ami nekem nem (és fordítva). :D


A csajokon is több szőr nőne egyébként, mint amennyi alapból látszik.


Különben menj végig sz utcán, és meglátod egyre inkább mi jön be nekik.


De ízlés, emberek: vannak akiknek a "meztelencsigák" nem, másoknak meg a "majmok" nem, de minek pocskondiázni egymást?


Legalább nem veszünk össze rajtuk. :DD

2012. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

11: Én mindig úgy fejezem ki, hogy nekem nem jön be. :) De akinek igen, azt sosem szólom le emiatt. Még igénytelennek sem tartom!


És gondolhatod, nekem is rosszul jöhetne le néha, amikor lemeztelencsigázzák, meg leb.zizzák azokat, akik számomra vonzóak.


Ráadásul ha egy olyan pasi akar közeledni felém, aki semmilyen téren nem az esetem, is ilyen indokokkal teszi dühéből, aztán odavágja, hogy márpedig az igazi férfi az jó szőrös háton-hason-mindenütt. :S :)

2012. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
"és"-t akartam "is" helyett..
2012. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat, akik ennyire ellenzik a szőrt, ezek ilyen fiatal lánykák lehetnek akik Justing Bieber-en nőnek fel.

Én biztos nem zavarnék el egy ilyen pasit borotválkozni:

[link]

2012. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
23%

15: Én sem, mert nálam képbe sem jöhet. :)

Egyébként közel 30 éves vagyok. :)

2012. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
23%

Van akit taszít, van akit nem. Mi olyan bonyolult ebben? TV-t meg alig nézek.


Engem sosem vonzott a szőr. A családban sem szőrös férfi van. Általában csak lábon-karon. Már kislányként fura volt egy-egy túl szőrös "bácsit" meglátni, idegenkedtem tőle (tehát már anyukám ízlése is hasonló volt- apukámnak kb. csak a lába szőrös).


Ezért, bár örülök, ha a média, vagy bármi hatására egyre több a szőrtelen férfi, de bennem tuti nem ez ültette el. Barátnőmnek viszont szinte minden férfirokona szőrös, mégsem jön be neki sem.


Fura ez. Ő megszokhatta volna az ilyen pasikat.

2012. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
*sem sok
2012. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:

Hát igen, szépen elterjedt ez a nagy szőrtelenítési mánia.

30 éve nem volt ilyen és ugyanúgy voltak párok, szexeltek az emberek.

Ilyen az új generáció, szánalmas, de ez van, el kell fogadni.

2012. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Szeretem a szőrös pasikat,nekem ez olyan ffias. DE ne legyen szőrös a háta meg a farka körül!!!!!
2012. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!