Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket ha a kiszemeltnek van párja/házastartsa?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok...


Engem személy szerint nem érdekel, az az ő dolguk. Ha csak bartánője van a pasinak, akkor meg főleg. Attól h vele van, még nem jelenti azt hogy jó is neki vele.


2009. jún. 14. 18:19
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni, hogy mi az a minden, úgy látszik az sem volt elég. Vagy te nem voltál elég jó, vagy a barátod gyenge. De nem a harmadik a hibás.
2009. aug. 6. 19:18
 52/57 anonim ***** válasza:
83%
Én nem haragudtam a kérdésedre és azt kell mondjam én is ilyen voltam 1 évvel ezelött. De jött egy srác akit imádtam és nem kapcsolatból szedtem el. És megváltoztam. Visszagondolok szánalmas volt amit csináltam. És nem is tartottalak volna "izének" amíg azt a sok bunkóságot visszanem válaszoltad.Hogy szrsz mindenre. Gusztustalan vagy....Cserencsére én nem műveltem ezt sokáig....
2009. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség,h a 3. nem hibás.Igaz,h sok pasi a farka után megy,de egy kapcsolat 2-őn múlik. Apám szeretője odament anyámhoz,és azt mondta neki,h "úgyis szétszedem a családodat". Tönkretette az egész gyerekkorom,anyu állandóan sírt. Ezek után ne mond,h az a nő nem egy ócska ribanc,és nem hibás.Apu,és Ő is hibásak...
2009. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Leirom a tortenetem, hatha sikerul mas belatasra birjalak, de amint olvastam a kommentjeidet nem hiszem, hogy sikerul.

Szoval, volt egy pasi, aki nagyon sokat udvarolt nekem, (meg csok sem volt) es megtudtam, hogy a felesege terhes a 2 lanyukkal. Nagyon ki voltam bukva ra, mert mastol tudtam meg. Akkor mondtam neki, hogy jo lenne, ha a gyerekevel meg a terhes felesegevel foglalkozna, mert nagyobb szuksege van ra mint nekem. Es kepzeld az en nevemet adtak, a szuletendo gyerekuknek! Nem is jott, hogy elhigyjem. Egy alkalommal beszelt a felesegenek rolam, es elmeselte, hogy mi tortent es a felesege megkeresett es megkoszonte, hogy ilyen voltam amilyen.

Hala az egnek, meg most is egyutt vannak, es ez kb. 10 eve tortent!

Orulok, hogy nem ronditottam bele egy kapcsolatban.

32/N

2009. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
83%
hogy mennyire zavar? csak annyira, hogy szóba sem állok (kapcsolat céljából) olyan pasassal, akinek párja van! aki mégis megteszi, nyugodtan köpjön fel és álljon alá,mert csak annyit ér! 24/L
2009. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

20:06, igen, nagyon szép történet. De gondolom, te is tudod, hogy ez nagyon ritka. Más pasi keresett volna egy másik nőt helyetted.

Azért gondolom úgy, hogy nem a 3. a ahibás, mert a férfi vagy nő, aki meg akarja csalni a párját, az általában nem egy bizonyos vki miatt teszi. Jó, van olyan is, hogy egy nő ráakaszkodik a férfire, de ha a férfi hűséges lenne, akkor lerázná a másik nőt, nem igaz?? Csak rajta áll a dolog, mert ehhez is 2 ember kell.

Ha nekem van egy pasim, akit szeretek(!)- ez fontos-, akkor jöhet a világ legjhob apsija is, akkor sem fogom megcsalni. Ez rajtam áll. Ha mégsem bírok magammal és megcsalom, akkor csakis én leszek a hibás.

Vagy ha a barátom megcal, mert egy gyönyörű nő ráakaszkodott és addig mesterkedett, amíg be nem hálózta, akkor is a pasim lesz a hibás nem a nő,a kivel megcsalt. Esetleg még én.

2009. aug. 6. 20:35
 57/57 anonim válasza:
57%
Vicces hogy ilyen köcsög idióták élnek... az a gáz h annyi agya van h fel se tudja fogni miről van szó...egyszer majd te is átéled a párkapcsolatban lévő nők érzését és akkor majd megtod...
2009. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!