Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket ha a kiszemeltnek van párja/házastartsa?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok...


Engem személy szerint nem érdekel, az az ő dolguk. Ha csak bartánője van a pasinak, akkor meg főleg. Attól h vele van, még nem jelenti azt hogy jó is neki vele.


2009. jún. 14. 18:19
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Én így látom. Ne akarj meggyőzni, én sem akarlak téged meggyőzni. Kifejtehet hogy miért gondolod úgy, ahogy nagyon szívesen meghallgatlak. Sőt, indíthatunk is egy kérdés hogy "Hibás-e a 3. fél.......".

Ha barátőm az illető, akivel megcsal a párom, akkor persze hogy kérdőrevonom, megkaragszom rá, mert átvert, becsapott.

Ha nem ismerem a másik nőt, nem vagyok neki fontos, ő sem nekem akkor nem hibáztatom.


Különben ha nem vetted volna észre a legbunkóbb válaszokra is normális hangnemben válaszoltam. Az oké hogy nem ért velem egyet, lenéz, stb. de nem csak primitív módon lehet leírni. És még én vagyok a bunkó...

2009. jún. 14. 21:01
 42/57 anonim ***** válasza:
90%

Én nem alázom magamat azzal, hogy más pasiját csábítom, vagy hülyét csinálok magamból ha nem jön össze. Azonkívül nekem nem kellenek futó kapcsolatok, olyannal meg nem jönnék össze, aki azt hazudja a barátnőjének/feleségének, hogy minden rendben, és közben kavar mással a háta mögött. Ha rossz a kapcsolat, és ezt ők ketten tudják, csak "nem megy" a szakítás, az más tészta..


20/L

2009. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
2X csábítottam én a pasit, akkor sem kellett más csak olyan nézés...nem eröltettem én semmit!!
2009. jún. 14. 21:15
 44/57 anonim ***** válasza:
78%

Először is szerintem a megcsalás sosem egy házasság megromlásának az oka, hanem a tünete. Ettől függetlenül undorító dolognak tartom és az egyetlen elfogadhatónak mondható magyarázat rá a szerelem lehet. Egy férfinek sem kötelessége benne maradnia egy megromlott házasságban,ha már nem a feleségét szereti,hanem egy másik nőt. És a szeretőt is valahol meg tudom érteni, ha szerelmes abba a nős pasiba és ő jelenti számára a boldogságát.

Te viszont puszta fizikai élvezetek miatt képes vagy belerondítani egy kapcsolatba!Ha csak k.úrásról van szó, akkor miért nem keresel magadnak szingli pasit? Ne mond már,hogy ha olyan jó nő vagy,aki tud k.úrni,b@szni,főzni,takarítani és még jól is néz ki,akkor nem akad a környezetedben egyetlen szingli jó pasi sem,aki hajlandó lenne megb@aszni??? Mert a stílusod és a hozzászólásaid alapján az érzelem számodra ismeretlen fogalom. Neked sincs szükséged rá szex közben(legalábbis a jelen esetben) és másokéi sem érdekelnek. Csak szórakozol,élvezed az életed,közben magasról sz*rsz bele abba, hogy ezzel másokat tönkre teszel.. Hihetetlenül önző vagy, és te vagy az a típus szerintem,akiket a pasik csak dugásra HASZNÁLNAK. Most lehet,hogy ez legyezgeti a hiúságodat,de ha egyszer majd szerelmes leszel,nagyon nem fogsz örülni neki, hogy egy ilyen nő mellett valószínüleg nem sok pasi horgonyozna le hosszú távon.

2009. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy nézem a kérdező reakcióit ,eléggé alacsony agyi szinten lehet. De ne menj bele szellemi harcba fegyvertelenekkel... De azért elgondolkozhatnál,ha tudsz olyat :)
2009. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
63%

Neked súlyos kisebbségi komplexusod lehet. Vagy szimpla önbizalomhiány.. Amellett, hogy egy antiszociális кöcsög vagy.

Szaftos fali lennél egy pszichológusnak (:


De a kérdésre is válaszolnék, mivel nemrég megemlítetted, hogy ezt kevesen teszik.

Szerintem az ilyen az egyik leggerinctelenebb emberfajta. Szappant kéne belőlük csinálni, minimum.


Neked meg ha kúrhatnékod van, állj az út szélére, passzolni fog a környezet ^^


Még mielőtt elkezded a zseniális okfejtésed, nem csaltak meg, nem vertek át, normális családom van, boldog párkapcsolatom. Úgyhogy ettől kíméljmegköszíí.

2009. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
13%
Egy darab kommentet sem olvastam el. Én teljesen úgy gondolkodom, mint te. NEm én veszem el valaki párját, hanem ő nem tudja megtartani. Miért? Könyörgöm, az életben mindenhol farkastörvények uralkodnak, ez a párválasztásra és az álláskeresésre hatványozottan igaz.Szép is lenne, ha mindenki tekintettel lenne mindenkire, hova jutna úgy a világ? Verseny van, az élet mindenterületén tessék ehhez hozzászokni. Lehet lepontozni, kedves megcsalt elvált feleségek, akiknek fontosabb a mosogatás, minthogy életben tartsák a kapcsolatukat.
2009. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
15%
Ja, 29/N
2009. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim válasza:
67%
Sztem gerinctelenség...aki miatt meg csalt a barátom azt is így gondolkozott..
2009. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
88%
Képzeld el az én barátom ma csalt meg egy olyannal mint te, aki addig addig ügyeskedett amíg meg nem kapta amit akart. Pedig mindent megtettem a kapcsolatért. Szóval egy utolsó gerinctelen dolog amit csinálsz.
2009. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!