Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket ha a kiszemeltnek van párja/házastartsa?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok...


Engem személy szerint nem érdekel, az az ő dolguk. Ha csak bartánője van a pasinak, akkor meg főleg. Attól h vele van, még nem jelenti azt hogy jó is neki vele.


2009. jún. 14. 18:19
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
81%
Te ? Olvasni ? Ne nevettes
2009. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

Sőt, főzni is tudok... meg takarítani. Látod mennyi mindent? Szopni, baszni, olvasni, takatani, főzni és még dolgozni is szoktam, fősulira is járok ám...


te meg tudsz írni, tényleg?????

2009. jún. 14. 19:58
 33/57 A kérdező kommentje:
...és milyen jó, hogy a válaszolók 10%-a sem a kérdésre válaszol.
2009. jún. 14. 19:59
 34/57 anonim ***** válasza:
95%

Mit vársz egy provokatív kérdéstől ?

Egyébként hogy a kérdésre válaszoljak, ha olyan tetszik meg akinek van párja akkor vagy eltemetem magamban, vagy pedig megvárom míg vége a kapcsolatuknak. Másik oldal : Ha valaki a barátnőmhőz közeledne annak meg lecsapnám egy baltával a farkát.

2009. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Értem, ez legalább normális válasz volt. Senkit nem akartam provokálni, én leírtam a véleményem, ti letámadtatok - és nem mondhatni hogy normális hangnemben!!!!
2009. jún. 14. 20:17
 36/57 anonim ***** válasza:
93%

Nem arról van szó hogy zavar, hanem arról hogy akinek van párja az számomra tabu. Sosem rondítanék bele egy kapcsolatba, akkor sem ha az rosszul működik. Tisztában vagyok vele, tapasztaltam milyen az ha valaki aljas módon ráakaszkodik a pasimra, én sosem tennék ilyet. Sajnos sokan vannak akik így gondolkodnak mint te, lelkiismeretfurdalás nélkül gázolnak bele mások életébe, szarnak a közepébe annak hogy mit érez a másik, milyen fájdalmat okoznak és mindezt ráadásul nem is szerelemből, hanem puszta önzésből, szórakozásból teszik.

Csak azt remélem hogy idővel te is belátod mit teszel ilyenkor és változtatsz a hozzáállásodon.

L/24

2009. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
93%
én nem akarlak kioktatmi,csak azt szeretném,ha végiggondolnád,milyen lenne,ha veled is ezt tennék,és a 3. ugyanezt mondaná,hogy pont leszarja,te mit érzel.Azért neked se esne jól,nem?És azt se mondd,hogy a 3. fél nem hibás.Mert ő is hibás ugyanugy.Jó, azt is megértem ha a férj nem menne bele akkor semmi gond nem lenne.És az én szüleim is így mentek szét,sőt még gyereke is van a 3.-tól.Csak azért nem akartalak lehurrogni,mert azzal nem mennék semmire,és szeretném ha belegondolnál a másik helyzetébe is.Csak ennyit tudok mondani.Ja és hogy a kérdésedre is válaszolojak:engem zavarna.
2009. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
91%

Engem az emberek hülyesége háborít fel, úgyhogy ez sem talált:D Én nem rettegek, csak leírtam a véleményemet, tudod, ez egy fórum és a fórumoknak ez a funkciója. Szóval nálam tökéletesen rendben van minden, és csöppet sem érdekelnek az "olyanok mint te", ahogy mondtad. Szóval nyugi... Nincs mitől félnem egyébként, ha már ezt nézzük;)


Egyébként nem bírom Freudot, úgyhogy ez sem jött be:))


Amúgy én abban egyet értek veled, hogy a pasi a főbűnös. Elvégre az ő dolga lenne, hogy jó nagyot repítsen rajtad, ha rámászol. Látod, még egyet is értünk:) Ha meg mégis megteszi, legalább megtudja a nő, hogy mekkora f*szkalap, mert igaz, megtette volna mással is. Szóval egy normális, szerető férfitól, aki tiszteli a másikat, az lenne elvárható, hogy jól szájbavágja a csajt, ha folyton nyomul. Igazad van, látod?:D


19:28 voltam

2009. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Ha az én barátom csalna meg engem, akkor vele veszekednék, őt hagynám ott. A nőt számon sem kérném, kivéve ha a hölgy barátnőm. Mert akkor az ő részéről sem lenne fair. Viszont ha a nő, akivel az én barátom megcsal, ha velem nincs jóban, akkor nem hibás és nem haargudnék rá.
2009. jún. 14. 20:44
 40/57 anonim ***** válasza:
91%
20 39 es vok.mért csak akkor kéred számon ha a barátnőd?akkor jobb kiverni a csudát?ha nem ismered akkor már nem is hibás?ha ennyire a béka segge alatt van az értelmiségi szinted,csodálom hogy tudtad ezen a bonyolult gépen elküldeni és leírni egyáltalán a kérdést
2009. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!