Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs remény a számomra, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs remény a számomra, igaz?

Figyelt kérdés
Félénk, kicsit önbizalom hiányos, melankolikus lány vagyok. Úgy érzem tele lennék energiával, csak nem tudom felszínre hozni. Csak a bátrabb, elevenebb srácokhoz vonzódom (Nem a bunkó, beképzeltekhez, hanem a közvetlen, pörgős srácokhoz). Pont azért, mert csodálom őket, amiatt, hogy olyanok, amilyen én szeretnék lenni. Csak az olyan srácoknak meg nem vonzó, egy olyan lány mint én. Szerintetek sincs remény, hogy ilyen párt találjak? 21l
2012. jan. 14. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
pár évvel idősebb szóba sem jöhet?
2012. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor esélytelen... :D Én egy pörgős, közvetlen srác vagyok, de csak szép barátnőim voltak mindig, mert nekem az egy fontos pont...
2012. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!