Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs remény a számomra, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs remény a számomra, igaz?

Figyelt kérdés
Félénk, kicsit önbizalom hiányos, melankolikus lány vagyok. Úgy érzem tele lennék energiával, csak nem tudom felszínre hozni. Csak a bátrabb, elevenebb srácokhoz vonzódom (Nem a bunkó, beképzeltekhez, hanem a közvetlen, pörgős srácokhoz). Pont azért, mert csodálom őket, amiatt, hogy olyanok, amilyen én szeretnék lenni. Csak az olyan srácoknak meg nem vonzó, egy olyan lány mint én. Szerintetek sincs remény, hogy ilyen párt találjak? 21l
2012. jan. 14. 10:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 10:32 vagyok


Nem fogja beáldozni magát...:D

Hiszen szeretni fog és magadért!!! Neki ez nem áldozat lesz! Ha egyszer sikerül megismerned egy ilyen srácot, akkor majd meglátod:))

2012. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha a kevésbé jóképű srácokat is észrevennéd, lenne remény. Addig nem sok.
2012. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

62%os ne sírjal mar b+

a te dolgod lenne becserkészni egy lányt nem a lány dolga... MIG itt sírsz addig azon dolgoznal inkább...

2012. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62 % osnak nincs igaza...reményed mindig van!és ha te nem tudsz szeretni egy csúnyább srácot az a srácnak se lesz jobb, meg neked se!
2012. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ma 10:40 2.


engem egy kis vagánysággal egy kevésbé jó pasi is el tud kápráztatni.

egyébként csak úgy megjegyzem, egy pasit az esetek nagy részében nem a külseje tesz jó pasivá, hanem a kisugárzása. de szerintem egy lányokra is igaz.

2012. jan. 14. 10:50
 16/22 anonim ***** válasza:

kérdező!


korosztályban ,kinézetre stb milyen pasi az ideálod?

2012. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező nálad amugy akadály mondjuk fel év korkulonbseg a lány javára?:)
2012. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
21-26 éves. Legyen tőlem magasabb (175 cm-től magasabb). Ne legyen igénytelen. Ez utóbbi alatt azt értem, hogy ne a nagyapja kinyúlt ruháit hordja, legyen ápolt. (Szeretem, ha egy pasinak van egy stílusa, kicsit divatos, de csak normális mértékig, szóval adjon magára.) Ezt azért tettem zárójelbe, mert kevésbé fontos, de ez már nálam az álompasi kategória. :D
2012. jan. 14. 11:00
 19/22 A kérdező kommentje:
ma 10:58 nem akadály.
2012. jan. 14. 11:01
 20/22 anonim ***** válasza:
Amugy köszi igazából meg segítettél is ezzel a kérdéssel legalábbis nekem ;)
2012. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!