Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs remény a számomra, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs remény a számomra, igaz?

Figyelt kérdés
Félénk, kicsit önbizalom hiányos, melankolikus lány vagyok. Úgy érzem tele lennék energiával, csak nem tudom felszínre hozni. Csak a bátrabb, elevenebb srácokhoz vonzódom (Nem a bunkó, beképzeltekhez, hanem a közvetlen, pörgős srácokhoz). Pont azért, mert csodálom őket, amiatt, hogy olyanok, amilyen én szeretnék lenni. Csak az olyan srácoknak meg nem vonzó, egy olyan lány mint én. Szerintetek sincs remény, hogy ilyen párt találjak? 21l
2012. jan. 14. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? ne sajnáld önmagad, hanem tégy is a dolgokért.. ha egész nap otthon sírsz hogy te ilyen meg olyan lány vagy és te ilyen meg olyan fiúra vágysz, sose lesz belőle semmi... 22L
2012. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy más is felszínre hozhatja belöled azt a sok energiát?

Lehet, hogy egy félénk, szolíd srác kéeps lenne rá, csak nem azonnal.

2012. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szia. Énis bátrabb elevenebb srác vagyok, lehet lenne esélyed nem tom, mert nem ismerlek. Írj privit és meglátjuk. :) 25F
2012. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 PT-Daniel ***** válasza:
Ha amugy rendben vagy, akkor biztosan talalsz. Csak probalj egy kicsit többet mutatni magadbol Ha tetszik egy srac, finoman ereztesd vele es hidd el, magaval fog ragadni.
2012. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ma 10:23


nekem semmi bajom, nincs a félénkebb srácokkal. volt már félénkebb barátom. de sajnos nem működött, mert túl egyformák voltunk, és elunalmasodott. szóval én adnék esélyt olyan srácnak is, csak mégis inkább a bátrabbak vonzanak. nem tehetek róla.

2012. jan. 14. 10:30
 6/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nőt tervezek meghódítani ő is 21 lesz ;)

Most vizsgaidőszak van, de ha megkezdődik a suli meghoditom, legszívesebben február 14.én úgy lesmarolnam, csak attól tartok h hirtelen lenne neki és menekülne.

2012. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont tegnap találkoztam egy ilyen párral...huhh...a srác az nagyon pörgött:D

A csaj meg visszahúzódó volt, elvonult...de nem volt zavaró:)

Szóval nem lehetetlen:) Meg ha megismertél egy ilyen srácot, akkor ha vele vagy eleinte csak kettesben, te is olyan leszel mint ő:) Aztán majd talán a társaságban is feloldódhatsz:)

2012. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára, remény a végsőkig van! Ne add még fel!

Ha hiszed ha nem akadnak ilyen pasik mint akiket keresel.

2012. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igen, pont erre vágyom. hogy tanulhassak tőle. :) csak sajnos nem találkoztam még olyannal, aki "beáldozná" magát. nem hisznek abban, hogy én is meg tudok nyílni egy idő után.
2012. jan. 14. 10:34
 10/22 anonim ***** válasza:
Amugy eddig pont azért nem kapcsoltam rá fenysebesseggel a meghoditasra, mert azt hittem felénk így nem igényli a ramenosseget, am csak neked mondom ez a csaj nekem mindent megér :))
2012. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!