Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hejj. Van még remény a számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hejj. Van még remény a számomra? Végleg annyi? Slussz-passz?

Figyelt kérdés

Szia nép. Tegnap szakított velem a barátom akit én nagyon szeretek. Még mindig. Azért szakított velem, mert nem lesz rám ideje a suli és a tanulás miatt. Legalábbis ezzel indokolta. Barátok maradunk, és még szerintem találkozni is fogunk, mert a közös barátainkkal szoktunk általában bulizni. Én nem haragszom rá, mert nagyon rendes pasi. Csak nagyon sajnálom, hogy elveszítettem egy ilyen embert. Szerintetek még tetszem neki? Mit kéne csinálnom, hogy meggondolja magát és azt mondja, sajnálja és újra akarja kezdeni? Reménykedjek egyáltalán benne, hogy visszaszerezhetem még Őt? Válaszotokat előre is köszi. :)

egy elkeseredett lány...


2010. szept. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valaki azt mondja szakít mert nem lesz ideje rád
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
stréber
2010. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kamuuu ***** válasza:
Lehet hogy csak szünetet szeretne vagy valami ilyesmi és késöbb lehet hogy megbánja amit tett de ez a legszarabb indoklás hogy a suli miatt nincs ideje 1 lányra pff ilyet a homokosok mondanak :D:D:D ha lenne bnőm akkor se hagynám el ha lenne suli na mind1:D
2010. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem Adrinak hívnak, és lajosmizsei vagy?
2010. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cirmos kandúr ***** válasza:
hejj, paraszt vagy?:D xD
2010. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a 2. válaszolónak üzenem, hogy mitől lennék stréber?

nem, nem vagyok Adri és nem abban a városban lakom :)

hmm. Van benne valami. A suli nem kifogás. :/ De sajnos akkor is hiszek neki. Ilyen naív lennék?

2010. szept. 7. 18:29
 7/8 anonim válasza:
aham... ilyet sose vegyél be
2010. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez csak kifogás valamiért kiszeretett belőlled.
2010. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!