Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fog történni valaha velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog történni valaha velem?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, nem vagyok egy férfiatlan ember, de 21 éves vagyok és annyira magányos, néha egyedül ülök a szobámban és nem félek kimondani, hogy sírok... mert ez a világ ahol mindenki csak a külsőre hajt ... annyira nehéz valakit találni aki szeret, fáj ha arra gondolok, hogy egyedül maradok, a hömpölygő tömegben, egy porszem vagyok de engem nem szeret senki, nem vagyok depresszív ember, de muszáj kiöntenem ami nyomja a lelkem. tudom még nem vagyok aggastyán, mindindig azt mondják nekem, hogy még fiatal vagy ráérsz... 3 éve is ezt mondták.. és repülnek az évek... igyekszem tenni azért, hogy össze ismerkedjek valakivel, de soha sem sikerül a dolog... köszi, hogy meg hallgattatok :)
2011. dec. 23. 23:21
 1/9 Darkavid ***** válasza:

Ez sosem késő...És mindenkinek megvan a párja...Kérdés,

hogy megtalálja-e.Ha sohasem fogod feladni, hidd el, megtalálod az igazit! :D

2011. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Macs1209 ***** válasza:
Amíg otthon ülsz, és nem teszel azért, hogy lehessen valakid, addig ne csodálkozz. Mozdulj ki, találkozz másokkal, aztán majdcsak alakul a dolog, de a 4 fal között nem fogsz senkit összeszedni.
2011. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bogi1 válasza:
Megesik én ismerek ilyen fiút aki ugyanígy van vele ... bár ő még csak 16 és részben az én hibámból is sírt már... Egyszerűen annyi lehet a gond hogy túl szelíd lelkűek vagytok... ami tök normális mert a legtöbb ember az csak jól titkolja ^^ Fel a fejjel !!! Nem vagy egyedül :) Én pl. (de én lány vok) nagyon erősnek tartanak és mindenki ugy ismer mint a legbolodozósabb meg legbeszédesebb embert, de ha beszólnak nekem az nagyon dúrván kiüt és ha nem is minden héten de tuti sírok vagy 2-3 hetente egyszer... de akkor az egész addiggi kitörik belőlem és több órán keresztül csak bőgök....Ezzel csak azt akarom mondani szerintem jó hogy nem folytod magadba ... mert ha egyszer magadba folytod onnan már nincs visszaút vagyis én már úgy nem tudok sírni... de mikor felhalmozódik akkor este tök egyedül a sötétben rajtam is kijön.... MAjd amúgy is lesz valaki aki szeret.... sőt biztos hogy van olyan csak jól titkolja .... Én pl. regetegszer hallottam azt hogy : "amúgy régen szerelmes voltam beléd...." és én akkor még pont viszonoztam is de valamiért nem lett belőle semmi :( ez is csak azt jelenti hogy nem az volt az igazi ....Szóval adj bele mindent úgyis meg fogod találni akit keresel ^^ :DD
2011. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én másképp gondolom, nem porszem vagyok a tömegben, hanem szikla a folyóban :D
2011. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is pontosan ugyanezt érzem. Egy ideig a fogyásra hajtottam, mert elhitettem magammal, h szebb lennék vékonyan. De fel kellett ismernem a tényt, hogy az én szépséghibámon nem tudok változtatni. Bár én még tényleg fiatal vagyok hogy párválasztáson gondolkodjak, de azért nekem is jól esne néha egy szeretetteljes ölelés a páromtól... Még sosem volt barátom és szerintem nem is lesz. Végül is belegondoltam hogy én képes lennék-e szeretni magamat, ha fiú lennék, és hát nem. Szóval megértem az embereket, és nem is haragszom rájuk ezért, próbálom elfogadni, hogy nem élheti át mindenki a szerelmet :')

Egyébként tetszik ahogy fogalmazol, nagyon költői :)

2011. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én 19 vagyok és lány, de amúgy megértelek. Főleg, mivel az ismerőseim/barátaim nagy részének van barátja/barátnője, és így jó szar érzés egyedül lenni, főleg karácsonykor (bár család meg barátok meg minden, de akkor se az igazi). Bár az én problémám komplexebb. Na mindegy.

Szóval az igaz, hogy a 4 fal között ezt nem fogod megoldani. És szerintem egy srácnak magabiztosnak kell lennie, hogy felkeltse egy lány figyelmét.

Nyilván gondolom egyetemre jársz. Legyél tag egy diákszervezetnél. Járj el a barátaiddal. Élj.

2011. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél idióta elvezd az életet ;)
2011. dec. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek van 1 párja a világon csak keresni kell... addig is sok csalódáson kell túl esni!!
2011. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el te is megfogod találni egyszer életed párját, csak az a lényeg hogy folyamatosan legyél társaságban ahol tudsz ismerkedni és nem szégyen az de legyen benned egy minimális alkohol szint is hogy eltűnjön a gátlásod így könnyebb az ismerkedés. De ez csak akkor szükséges ha józanon nem nagyon "mersz" beszélgetni lányokkal. :)

Úgy hogy hajrá bulizásra fel :)

2011. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!