Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nem vagytok szégyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nem vagytok szégyenlősek a haverjaitok előtt?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok! Edzés után mindig zuhanyzok és a többiek is és senkit nemzavar ha meztelenül fürdök. De minden csapattársam úgy fürdik

2011. dec. 31. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

Csak kiábrándító lenne,ebben a tudatban egy pasival szexelni,mert tudod,mi van ha ő is...:D

Nem tudom,lehet ,hogy csak rám van negatív hatással ez a zuhany-buzulós cucc...:S

2011. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Persze, a kérdezőnek elhiszem. Ő csak annyit mondott, hogy együtt tusolnak, abban nincs is semmi. A barátom is közös tusolót használ a haverokkal edzések és meccsek után. A többit már ezekután nem merem hozzágondolni...

De a többi azért túlzás, nem? A második, harmadik, negyedik, ötödik válasz olyan erősen kamuszagú.

2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Figyelj! Próbáld ki a barátnődel és megtudod, már csak azért is tetszik, mert újdonság...... stb. Ez szerintem nem hihetetlen és én nem azt mondom, hogy mindig mindenki dug meg ilyenek, csak volt már rá példa.
2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Igen, kedves 70%os lány, ugyanez jár most a fejemben :/
2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Úristen, 16.25, ez azért már nagyon beteg...
2011. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Miért?
2011. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Na jó már kezdek teljesen kiábrándulni a sportoló pasikból...:S
2011. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
Ez kérdés?! Az első két oldal válaszait még végigröhögtem abban a szent meggyőződésemben, hogy kamuztok és egymást próbáljátok túllicitálni, ki mit csinál a tusolóban. De most már inkább sírhatnékom van ha arra gondolok, hogy esetleg a barátom is miket csinál olyankor. Vagy akinek van barátnője, az nem csinálja nálatok?
2011. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az általába kiveri meg a bnőjéről beszél, max csókolózunk azzal, de az dzgni nem szokott!
2011. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

:'( És miket mondanak a barátnőjükről? Csókolóztok velük...klassz.

Öröm az ürömben, hogy du.gni nem szokott.

2011. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!