Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg erőszakosnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erőszakosnak és rosszfiúnak kell lennem, hogy bejöjjek a csajoknak? 19F

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

na sikerült azóta valamit összehozni?

18f

2011. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem igen. Észrevettem hogy egy hosszú kapcsolatból dobott a baráton és összejöttem egy teljesen másikkal. Mindketten jól néznek i azzal nincs baj. De az első ilyen nagyképű, nagymenő, kicsit bunkó persze ha rólam volt szó maga után én köveztetem. A mostani meg nagyon keddves állandóan felhív dumálunk, megkérdezi hozzon, vegyen valamit ha boltba van és talizunk, de valahogy az elsővel sokkal könnyebb volt. Akkor hívott ha akarta valamit vagy hiányoztam neki persze én is el tudtam érni stb stb.
2011. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:

Érdekes én leszólítottam már lányokat utcán és bevallom nem volt pozitív tapasztalatom.


Aki itt írosgatja, hogy merjünk leszólogatni lányokat, valószínűleg nem szép lány mert én nekem elég jó ízlésem van csajok terén és többnyire lekoptattak, akivel meg dumáltam az is éreztette, hogy inkább nyűg vagyok és a p.csába kíván.


Szóval én prostizni megyek, legalább a pénzemért szexel velem, igaz lelkitársat nem kapok, de legalább nem frusztál, hogy szűz vagyok 20-on túl is...

2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

Na már kb ezredjére olvasom ezt a kérdést...

Eddig nem is hittem volna, hogy azon kívül, hogy ti szimpla srácok mennyire semmit nem tudtok a nőkről, még kiderül hogy félre is értelmezitek a látott dolgokat.

Allan Pease-től olvasd el a "Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?" című könyvet, esetleg más tőle és feleségétől megjelent könyvet (A férfinak szex kell a nőnek szerelem is jó), és rájössz, hogy mi az ami tetszik a lányoknak a "bunkó" pasikban, illetve benned mi nem, és hogyan változtass rajta úgy, hogy mégse legyél bunkó. (biológiai szempontokból és minden egyébből le van vezetve részletesen mindenféle magyarázat)

Bármi más, amit mondani fognak úgyse segít semmit, mert vagy csak a sebeidet nyalogatod vele, vagy nem értesz egyet a véleménnyel.

20L

2011. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

az attól függ, milyen tipusú csajoknak akarsz bejönni...

amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ha valaki olyat keresel aki téged keres XD...csak ne csodálkozz ha az ilyenek nem egy plázacica-topmodell keverékek

2011. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod hogy igen akkor hülye pi csákat fogsz felszedni....de ha normális maradsz akkor talán a normálisabb csajok is szóba fognak veled állni...
2011. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

Én rohadtul nem értelek titeket! Ez most úgy őszintén, mire jó??? Még a pozitív dolgok se jók nektek... ez a kössz, de most ezzel mire menjek stb szövegek... szánalom! Mire vártok, hogy most egy csomó lány, aki szereti az ilyen pasikat...és természetesen szépek és okosak leírják nektek a telefonszámukat, vagy mi??? Ha valamit igazán akarsz, azt meg is tudod szerezni... de nem nyavajgással, hanem cselekvéssel!!!

Amúgy meg hülyeség ez az egész... azon sírni, hogy minden nőnek csak a nagy menő, bunkók kellenek... akiknek az kell, azok olyanok is! A legtöbb csaj a vicces srácokat szereti, akikkel nagyon jól el tudnak hülyülni, nem a taplókat, meg nem is asírós-gyökereket! Ennyi!

2011. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

Én poénból szoktam bunkóskodni kicsit, szivatom meg ilyenek :)

és ehhez rendes is lehetsz de ugyanakkor vicces is vagy meg ha arra vágyik bunkó is egy kicsit.

2011. szept. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt az sem árt, ha magasról leszarod őket minden téren. Úgyis azt fogják hazudozni, hogy nekik nem ilyen kell, légy önmagad stb.
2011. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

"tcán is ha megyek annyiszor van hogy megnéznek ilyen külsőre annyira aranyos fiúk,de egyikse szólitott le még soha."


Nem egy kérdés született már az oldalon, hogy az utcán leszólítás szánalmas.

2011. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!