Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg erőszakosnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erőszakosnak és rosszfiúnak kell lennem, hogy bejöjjek a csajoknak? 19F

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne legyél felszínes, és szánalmas.
2011. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:

ennyi pozitív válasz után én is átváltok rámenős bunkóra, nem mintha eddig nem az lettem volna csak most még jobban az leszek :)

mondjuk a lányoknak a parkban mit lehet mondani? "Zoli vagyok a hegyről aki beteszi egyből!"? mert ez már tényleg bunkóság? vagy ez még csak a kezdet? folytassam ezzel? "Szia édes, nem vagy éhes? Adok neked ondó krémest!"? na ez már a csúcs bunkóság :)

2011. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
erre nem vevők a csajok ,csak ha tényleg nagyon menő a stílusod .
2011. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
16L vagyok,sose volt még normális barátom..Az összes flegma,bunko stb lett kapcsink alatt.Sose kéne többet kihaénnem pali..csak az a baj ők azok akik lemernek szolitani..ez a másik véglet..én mindig az ilyeneket fogom ki pedig nem ezt érdemlem szerintem:-)
2011. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
01:42 igen ez nagyon érdekes. hogy a 2 véglet. egyik sem túl szimpatikus a csajoknak , talán mi válaszadók közelebb állunk az arany középúthoz, de nem merjük megtenni az első lépést:/
2011. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:

"talán mi válaszadók közelebb állunk az arany középúthoz, de nem merjük megtenni az első lépést:/"


Ott a pont!

2011. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
11:46 igen én is ezt mondom:-) ezerszer inkább egy aranyos,édes fiu,mint egy kihaénnem...De mindig a bunkóbbak találnak be...Legyetek kicsit bátrabbak..Utcán is ha megyek annyiszor van hogy megnéznek ilyen külsőre annyira aranyos fiúk,de egyikse szólitott le még soha..:-) Bezzeg az ilyen kancigányok,meg "menőbbek" utánam mernek szolni..Bátorság! :-)
2011. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:

ma 15:59!


Könnyű azt mondani:D

2011. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
de nem..:D külsőre semmi baj velem,igyekszek jó ruhákba járni,nem hanyagolom a fodrászt,kozmetikust,sőt sminkelni is szoktam:D de amugy tök aranyos csaj vagyok,tényleg:D ha leszólitana egy olyan,aki esetleg nem jön be se küldeném el,csak éreztetném vele,hogy nem az esetem..Nem vagyok túl válogatós se,vol már olyan barátom akitől elvoltak ájulva az ismerőseim,és olyan is hogy megkérdezték hogy tudtam ezzel összejönni..:D Sose érdekelt más véleménye,és tényleg bármit megadnék egy olyan fiuért aki szeret:-) És nem kell hozzá tökéletesnek lennie:-) De mindig befuccsol a kapcsolat 2-3hónap után (fél év volt a max) mert hiába néz valaki jól ki,ha egyszer belül 0..:-) Annyian várnak rátok (kedves,aranyos stb), hogy el se hiszitek:-) Sokkal többen mint a cicafiúkra:-) Köztük is vannak normálisak, de joval kevesebb mint az átlagos fiúk között:-) az tuti, hogy a férjem átlagos lesz!:-)
2011. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:

"Annyian várnak rátok (kedves,aranyos stb), hogy el se hiszitek:-)"


Jó ezt hallani:) De ezzel nem vagyunk kisegítve:D

2011. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!