Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg erőszakosnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erőszakosnak és rosszfiúnak kell lennem, hogy bejöjjek a csajoknak? 19F

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb amikor a régi általános iskolás osztálytársaimmal találkozok és már mindenkinek 1től 1-ig barátnője,sőt van olyan is akinek már felesége és gyereke is van...:s

Ezek a legrosszabbak mert találkozol és szembesülsz azzal amivé az oly sok idő alatt fejlődtél=1 nagy nullává és méghozzá áthúzva...:s:s:s

Ezért fontolgatom azt,hogy összekellene hozni 1 ilyen találkozó féleséget...nem tudom,hogy mi lesz velem 5 vagy 10 év múlva,de ha így megy...jó biztos nem lesz.

Tudom,hogy vannak olyan lányok akiről beszélek mert a szomszédlány is ilyen,de ő nagyon fiatal hozzám.

Szerintem szeptembertől neki futok 1 esti sulinak hátha lesz ott valaki aki...áá mind1:s

2011. júl. 29. 19:25
 52/75 anonim ***** válasza:

ma 19:25!


Erre van egy jó megoldás, nem kell találkozni a volt osztálytársaiddal. Én is így csinálom. Egyébként az a találkozó tényleg nem lenne hülyeség...

2011. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy érzem,hogy nekem kell ezt összehoznom.

Biztos vagyok benne,hogy megcsinálom.De kell hozzá jó pár hónap.

Ha összehozom írok nektek.

Addig is önuralom és hidegvér sorstársaim. :) 

2011. júl. 29. 19:51
 54/75 anonim ***** válasza:

jah ,nagyon fontos hogy kezdj el változtatni az életeden ,akár bulizz vagy valami, mert sikerek nélkül sajnos csak szenvedni fogsz:S


egyedül viszont nem érdemes elmenni bulizni,nagyon veszélyes,spanolj,írj rá valakire fészbukon hogy nem e unatkozik ,nincs kedve egyet partyzni? nekem sem fekszik nagyon a partyzás ,piálás de attól még jól érzem magam olynkor mikor megyek.

2011. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

ma 19:51!


Valamit tényleg kéne csinálni. Itt a gyk-n is annyi lány írja, hogy ő "normális" fiúra vágyik, hát itt vagyunk mi...:)

2011. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

19:01 22F értelek..sajnálom..:-( Pedig ha te is az aranyosabb kategóriába tartozol mit meg nem adnék ha leszolitanál csak ugy:-P De igy hogy nincs bátorságod tuti hogy nem fogsz,és nem csak engem nem..:-(

Kérdező,küldesz képet privibe ha szépen megkérlek az arcodrol?:-) Ha nem akarsz nem muszáj..:-)

2011. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

na ez az gyerünk.

szervezzetek le 1 találkát és hajrá...:) (Y)

2011. júl. 30. 08:56
 58/75 anonim ***** válasza:

ma 01:49!


Privátba leírtam egy kicsit bővebben a helyzetet.

22F

2011. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
visszaírtam:-)
2011. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
én is:)
2011. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!