Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg erőszakosnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erőszakosnak és rosszfiúnak kell lennem, hogy bejöjjek a csajoknak? 19F

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
19:07-es vagyok. 25 éves nő... pár évvel idősebb lennél, 22F, akkor szólnék, hogy írj privit!! :)
2011. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
en is a te korodban jottem ra erre :) azota volt vagy 30(legtobb egyejszakas) csajom..lesz idod utana jo utra terni szoval legyel kicsit bunko :)
2011. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:

nem jó ez így...:s

nem beszélek csúnyán,nem iszok,nem cigizek,nem drogozok,és mindenkivel tisztelettel viselkedem és beszélgetek...

De úgy látom, hogy a mai lányoknak ez nem pálya...:s Az kell,hogy 1 bunkó barom legyek aki játszik a lányok érzéseivel és minden nap mással hempereg össze-vissza...:s

Mi lett az emberekkel...nem értem:s

2011. júl. 28. 19:14
 14/75 anonim ***** válasza:
Rossz csajokra mozdultok rá srácok...
2011. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:13


Remek:D

2011. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
bár több ilyen férfi lenne, mint te ;)
2011. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mondom, hogy bunkónak kell lenni! 22vagyok és nincs barátnőm. Nem az jön be a csajoknak, ha normális vagy, hidd el! Az már más kérdés, hogy nem fogom eljátszani a bunkóságot...

2011. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:

Haver nem kell drogoznod meg cigizned, én sem teszem. Sőt inni se kell sokat, csak mértékkel. A bunkóság nem ebből ered. Csak gyúrj egy kicsit h ne tudjon elverni minden óvodás, majd zúzz le a haverokkal valami szórakozóhelyre és szólj be minden gyökér arcnak meg minden csajnak. Erre felfigyelnek a csajok, és tapadni fognak rád. Én is így csinálom. Persze mielőtt ezt elkezdtem volna 1 év felkészülési időm volt, először csak kis gyökereknek szóltam be meg béna csajoknak, most már nem válogatok annyira :D hidd el tuti módszer.


19:13-as voltam

2011. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:

Most álszenteskedhetünk ha a csajoknak arra van szükségünk hiszen ők nem büfiznek nem pukiznak nem nagydolgoznak ők kiizzadják stb stb.


De a valóság más. A csajok nagyon nagyon nagy része a vékony izmos srácokra bukik ha a tipikus rossz fiús cigizős bulizós nagymenő beszólogatós gyerek akkor teljesen rá vannak kattanva.

Most mondhatjátok hogy az izmos jóképű srácok sok csajt dobnak meg stb stb. De ez nem így van. Tesóm testépítő és a haverjai is iszonyat sok csaj rájuk kattan de tesóm is 3 éve ugyan azzal a csajjal van. És még egyszer sem csókolt meg más csajt buliban. Pedig amikor én a kedves, sportos aranyos vagyok bulikban csak ha nagyon odateszem magam akkor nem koptatnak le de akkor jó a dumám is és épp topp formában vagyok, addig a tesóm csak belép és már akar ugrani a csajok nagy része.

Ennyit hogy nem a külső meg a nagymenőség számít.....

2011. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, őszinte leszek. 3.5 éve vagyok együtt a barátommal. Amikor még csak felfigyeltem rá, egy nagyszájú, bandázós, vagány, mindenhétenmáscsajomvan, az élet császára vagyok, piálós, cigizős srác volt. (bár bunkó nem volt)

Majd elolvadtam tőle, éjjel-nappal rá gondoltam, akartam nagyon, szinte istenítettem, teljesen levett a lábamról.

Megkaptam, összejöttünk.

Mondanom sem kell, alig hittem el, hogy engem választott.

Azóta jófiú lett, én spec. részegen még soha nem láttam, sokkal kevesebbet iszik, buliba egyáltalán (!!) nem jár, leszokott a cigiről, a közös programokat részesíti előnyben, minthogy haverozzon, nem mondom, hogy papucs lett, de nagyon megváltozott. Ezek persze mind jó dolgok, csak ha visszagondolok arra, hogy milyen volt, ég és föld a különbség és néha hiányzik, hogy én legyek a város rosszfiújának csaja ;):D az a bizsergés...hmm...

jah, szóval ez van.

2011. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!