Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korunk egy nagy kérdése:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korunk egy nagy kérdése: mindenképpen rosszfiúnak kell lennie az embernek, ha barátnőt akar?

Figyelt kérdés

És egy jófiú már nem is lehet határozott csak egy rosszfiú? A jófiú feltétlenül azt jelentené, hogy mindenben alkalmazkodik a nőhöz? Mert ez szerintem se jó dolog. De a fenébe is, én nem akarok szemét lenni ahhoz aki tetszik nekem! Egy jófiúval már nem is lehet izgalmas és örömteli az élet?

Én oda merek menni egy teljesen idegen lányhoz ha tetszik nekem, mégse tartom magam rosszfiúnak és nem is akarok az lenni! Egy jófiú már nem is lehet erős, egyedi személyiség? Egy jófiú már nem is lehet jó az ágyban? Egy jófiú csak félénk és gátlásos lehet?

Bármilyen válaszok jönnek, rosszfiú nem leszek. Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi.


2009. aug. 14. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Korunk egyik válasza: Keresö! Keress Vissza Baz' Meg!
2009. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
nem kell rosszfiúnak lenni, egy jófiú is lehet intelligens udvarias és lovagias, határozott, igazi férfi, akire felnézhet a nő. 20L
2009. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez nem jófiú, rosszfiú kérdés. Unalmas és nem unalmas kérdés. Sok jófiú van aki szörnyen unalmas. Sok lánynak akkor már jobb inkább egy rosszfiú.

Tehát lehetsz jófiú, de ne legyél unalmas.

2009. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

a rosszfiú általában nagyképű, és nem riad visza a csajtól


a jófiú viszont szereti kitapintani a terepet maga előtt, és gátlásos

2009. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell rosszfiúnak lenni ahhoz, hogy legyen barátnőd. Engem például taszítanak a rosszfiúk. Lehet, hogy gyerekesen hangzik, de félek tőlük. Soha nem tudnék bízni bennük, nem tudnék velük bármi komolyabba keveredni, mert mindig azon járna az agyam, hogy vajon mit csinál, amíg nem vagyok együtt vele. Ha nem unalmas a jófiú, akkor nincs vele semmi gond. De szerintem egyébként egy rosszfiú is lehet unalmas. Szóval ez nem igazán jó-rosszfiú kérdés, inkább személyiség függő. Valakinek bejönnek a rossz fiúk, nekem nem.
2009. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem sokkal jobbak azok a pasik akik "jófiúk".

Meg lehet bennük bízni, de nem unalmasak. Egy nőnek nem jó ha sértegetik, vagy csak egy kis senkinek tartják. A jófiúknál a lány egyenrangú fél, és az ágyban pedig bárki lehet jó, csak gyakorlat kell hozzá.


16/L

2009. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: ennél a kérdésnél igyekeztem új fénybe állítani a jófiút. Mert úgy tapasztalom, hogy a jófiúhoz automatikusan ilyen jelzők társulnak mindig: unalmas, gyáva, fél a nőktől, magatehetetlen, puhány nyafka, impotens, bőgőmasina, nyálgép stb.

Én mentem már oda vadidegen lányokhoz ismerkedni. Romantikus és gyengéd is csak a megfelelő helyen, a megfelelő személlyel a megfelelő időben szeretnék lenni. Tehát nem arról szólna nálam a párkapcsolat, hogy naponta írok a lánynak egy verset és folyton körbeugrálom. De azért szeretnék ünnepélyes lenni alkalomadtán. És a szeretetemet is ki szeretném mutatni normális mértékben (virágok, ölelések, puszilgatások, csókok, DE nem mértéktelenül!).

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. aug. 14. 23:42
 8/13 anonim ***** válasza:
igen
2009. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rossz fiúnak lenni , de az ellenkezőjére még nem volt precedens.
2009. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem kell rossz fiúnak lenni, de legyen izgalmas a pasi, fogjon meg valamivel. nekem elég ha erős a kisugárzása, magabiztos, és rögtön képes vagyok beleesni :)
2009. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!