Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korunk egy nagy kérdése:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korunk egy nagy kérdése: mindenképpen rosszfiúnak kell lennie az embernek, ha barátnőt akar?

Figyelt kérdés

És egy jófiú már nem is lehet határozott csak egy rosszfiú? A jófiú feltétlenül azt jelentené, hogy mindenben alkalmazkodik a nőhöz? Mert ez szerintem se jó dolog. De a fenébe is, én nem akarok szemét lenni ahhoz aki tetszik nekem! Egy jófiúval már nem is lehet izgalmas és örömteli az élet?

Én oda merek menni egy teljesen idegen lányhoz ha tetszik nekem, mégse tartom magam rosszfiúnak és nem is akarok az lenni! Egy jófiú már nem is lehet erős, egyedi személyiség? Egy jófiú már nem is lehet jó az ágyban? Egy jófiú csak félénk és gátlásos lehet?

Bármilyen válaszok jönnek, rosszfiú nem leszek. Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi.


2009. aug. 14. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rosszfiúnak lenni. Lehetsz jófiú is. Csak majd lenyúlja a barátnőd egy rosszfiú. :-P
2009. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy rossz fiú legyél. Elég, ha gazdag vagy. :-P
2009. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen,a rosszfiúkba sokkal könnyebb beleszeretni míg az átlagos srácokba alig-alig!
2010. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!