Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg erőszakosnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erőszakosnak és rosszfiúnak kell lennem, hogy bejöjjek a csajoknak? 19F

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

Igen és tegyük hozzá, hogy csak a külső számít. Én alkatilag vékony vagyok és nem bunkó rámenős fajta,hanem udvarias, ha kell verset írós típus, ennek eredményeként nem is volt még barátnőm, sőt csomóan úgy küldtek el a búsba, hogy csak a külső alapján ítéltek, meg sem akartak ismerni.

Vagy szerencséd van és jóképűre faragott a Jósiten, vagy szívás. Bele kell törődni.

19/F

2011. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:

Mindig azt osztjátok, hogy nem jó helyen, meg nem a jó lányokkal ismerkedünk... Akkor egyenes választ most azonnal rendes lányok:

Mégis hol tudlak titeket megismerni, hol bújkáltok??? Próbáltam a valóvilágban, neten, hittem már azt, hogy végre megtaláltam, de mindenkiről kiderült, hogy egy érzéstelen senki!

2011. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem megy...:s

ha a fejem tetejére állok akkor sem...:s miért?

miért nem lehet egyensúlyban és békességben ismerkedni miért kell ez a mindenkit le.arok magasról stílus..:@:@

Egyszerűen nem tudok rossz fiú lenni NEM AZ ÉN STÍLUSOM.

Ezek a mai nők...:s szánalmasak,hogy ez kell nekik...:s

2011. júl. 28. 19:32
 24/75 anonim ***** válasza:
Hát öcsém ez van. Vagy a sarkadra állsz vagy forever alone. Nem könnyű megváltozni de nem lehetetlen. Megint csak saját magam tudom felhozni. Ha visszagondolok h 2-3 éve milyen voltam, magamra sem ismerek. És mások sem. Ég és föld. Akkor lenéztem volna a mai énem és titokban szerettem volna olyan lenni mint most. Nehéz volt, időbe és pénzbe került. És k.rvára megérte :D
2011. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
Ez talán azért lehet, mert a rámenős rosszfiúkról minden csaj azt gondolja, hogy bárkit megkaphatnak, konkurencia jobbról balról, feléled bennünk a vadászösztön és nyerni akarunk. Lehet, hogy igazából annyira nem is jön be a srác, csak nyerni akarunk, megmutatni a többi csajnak, hogy mi vagyunk a legjobbak, minket akar az a bizonyos srác... A jófiúk pedig azért nem kellenek, mert őket könnyű megszerezni. Hát hülye dolog ez, tudom.
2011. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:31


erre én is kíváncsi lennék,hogy hol találhatók...

azon gondolkodom,hogy kellene szervezni 1 ilyen közösséget vagy klubbot esetleg összejövetelt ahol az ilyen visszafogott rézkésszintű emberek,nők,férfiak el tudnának járogatni ismerkedni vagy beszélgetni...meg ilyenek...hogy ne kelljen azért megváltoztatni a személyiségemet/t/eteket,hogy felszedhessek 1 olyan lányt aki nem fogadja el az igaz valómat...

2011. júl. 28. 19:40
 27/75 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:37


ratapintottal :)

2011. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36


Én is ezt látom a világban, de nézz őszintén magadba: szerinted tényleg ez az igazi boldogság? ez a világ értelme, már ha van olyan? valóban így kellene működnie a világnak? a pillanatnyi, vagy átmeneti örömök mellett hiszed azt, hogy valaha is lehetsz igazán boldog?


Tudom hogy szánalmas az élet, és a szánalmasok könnyebben és jobban elboldogulnak, de én akkor is szörnyűnek érzem ezt.

2011. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:

kérdező. neked nagyon igazad van. sajnos még nekem sem megy ez a lesz.rom ,bunkó vagyok,mindenkinek beszólok,mindenkit összeverek dolog. de nyáron én is rádöbbentem a tényre hogy amíg fiatal vagy addig ez van.a csajok erre vágynak hogy nagyképű légy. és tényleg én nem ilyen vagyok. még ha meg is játszom magam(már pedig mikor csajokkal vagyok azt teszem) jól érzem magam ha egy csaj van mellettem ,vagy rajtam. nekem kell egy csaj ,ezért is próbálok változni, habár belőlem olyan rossz ember már sosem lesz. de ügyes színjátékkal meg alkohollal szerezhetsz magadnak te is barátnőt( még ha 1 éjszakára is,amit én is nagyon utálok)


ez van:\ 17f

2011. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:

ma 19:40!


Jó ötlet:D Én tuti megyek, ha lesz ilyen:) 22F

2011. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!