Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, most mi van?

Figyelt kérdés
Én egy kissé csendes, visszahúzódó lány vagyok és inkább csak az eredményeimmel tűnök ki az osztályból. Még múltkor az egyik lány odajött hozzám aki a legnépszerübb és a legszebb lány az osztályból és azt kérdezte nem mehetnénk-e haza együtt meg hogy jobban szeretne megismerni (mivel eddig szinte semmit nem dumáltunk) aztán annyira jóban lettünk hogy legjobb barátnők lettünk, nagyon örültem neki mivel ő életemben elösször igazi barátra találtam, de valahogy azt hiszem mélyebb érzelmet érzek iránta és ez most barátság vagy ....... szerelem? mert nekem eddig még nem volt szerelmem és hát igazi barátom sem volt. De.....egy kis házibulin annyira bepiáltunk hogy ő egyszer csak elaludt és hát..... valahogy késztetést éreztem vagy mit hogy megcsókoljam és..............megcsókoltam de ő annyira bealutt hogy egy az hogy nem érzett semmit, a másik meg hogy másnap nem is tudta hogy én mit csináltam vele és most nem tudom mi van, mert talán ez azért volt mert én is ittam vagy mert ... talán belészerettem? nem mondtam meg neki, de lehet hogy kéne?
2011. febr. 15. 23:24
1 2
 1/15 Futurare ***** válasza:

Fordulj balra!


Szedd alá, mert rossz felé mész. Bele talán nem szerettél, de ez így nem helyes.

2011. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt akartam írni hogy "mivel elösször igazi barátra..." az az "ő" nem kell oda ^^'
2011. febr. 15. 23:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod, hogy ő hogy áll hozzád ilyen szempontból, addig nem érdemes neki elmondanod, mert a barátságát is elveszítheted.
2011. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értem........köszönöm
2011. febr. 15. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Hali!


Semmi nincs. ez amit csináltál ez kíváncsiság, és a barátok között előfordul az ilyen. ettől te még nem leszel leszbikus, a tetted nem meríti ki ennek a fogalmát, szóval nincs miért aggódni.

Ez egy korosztályos dolog, ami kinő7ő. Ráadásul a barátok egymás előtt nem szégyenkeznek, uakkor őszinték, és BIZALOMMAL VANNAK egymás iránt. Azonban a pia és a drog ezeket a "belső kíváncsiságoddal" kapcsolatos érzéseidet a felszínre hozza, s mivel lecsökkenti/elveszi a gátlásérzetedet, meg mered csinálni azt, amit józan állapotban nem tennél meg. Éppen ezért inkább se se pia, se cigi se fű nálam nem jö7 szóba. Legjobb barátommal 1x fű és pia hatása alatt fullra bepörögtünk és majdnem megtettünk olyan dolgokat, amiket le7ne szégyellni, szerencsére észnél voltunk, bár sokmindenre volt késztetésünk bódult-illuminált állapotunkban. (Glom érted, mire glok...;-) )


A másik... egyesek azt vallják, a belső vágyaink árulkodnak rólunk: Mik és milyenek vagyunk valójában!?

Sztem ebben van is valami meg nincs is.

_ VAN, mert a legbelső ösztönök felerősödése által ezek a vágyak kielégítésre akarnának kerülni, azokat a vágyakat pedig valami felkeltette. (Ez bármi le7. Akár a fantázia, akár egy tévében látott baromság... akármi!)

_ NINCS, mert zavart tudatállapotról beszélünk, tehát ezt nem le7 az akarat egyértelmű megnyilvánulásának nevezni.

Szóval ne képzelődj, ez egy őrültség volt, ez serdülőkorban mindkét nemnél gyakori: lányoknál is, meg főleg a fiúknál.


Azok a mélyebb érzelmek pedig barátság, nem szerelem, ne keverd össze, mint sokan mások is!

A BARÁTSÁG, ÉS A SZERELEM ALAPJA A KÖLCSÖNÖS SZERETET, csak a megnyilvánulási formája más!

_ Aki a barátunk, azzal jó ökörködni, szórakozni, értjük és érezzük minden jelzését, igaz, nem veti meg a poénos szándékú, enyhén homofil/leszbikus viselkedési normákat sem, tehát, baráti kíváncsiság, (AMÍG CSAK KÍVÁNCSISÁGRÓL VAN SZÓ, ÉS NEM A SZEXUÁLIS VONZALOM OKOZTA ÉLVEZET KERESÉSÉRŐL...!!!,) addig nincs gáz, inkább csak BARÁTSÁG!

_ Ha érzelmileg úgy érzed, testi vonzalmat is érzel, annyira, hogy amit csinálsz, az már élvhajhászás, (MÁR NEM KÍVÁNCSISKODÁS!!!,) de közben ez kölcsönös, és mindketten arra törekedtek, hogy a másiknak jó legyen az élvezet szempontjából is, plusz érzelmileg sem vagytok képesek a testi-érzelmi kontaktus megnyilvánulását mellőzni (pl. érzelmi alapú... csókolózás, nyúkálás-taperászás, kedveskedő simogatás, ...stb.) az már inkább SZERELEM.

========

Ha veled azonos neművel akkor HOMOFIL szerelem, ha veled ellentétes neművel, akkor HETEROFIL szerelem. Általánosan a heterofil szerelem az elfogadottabb, bár manapság a homofilok (melegek) is egyre inkább mernek beszélni eddig eltitkolt vágyaikról, érzelmeikről, kapcsolataikról, amely a viselkedésükben is megnyilvánul.

=====

!!! AZONBAN!


Amíg valaki érzelmileg össze van zavarodva, közben szexuális kapcsolat nem alakul ki, max. petting szinten, de közösülésre nincs igény, AZ INKÁBB ASZEXUALITÁS!


Ezeket fontosnak tartom tisztázni, mert manapság a bulvársajtó okozta fogalomzavar kapcsán mindenki össze-vissza kiabál mindenfélét, ill. dobálóznak szavakkal, úgy, hogy közben azt sem tudják mit jelent!? (A "b*zi" is egy ilyen szó pl.)

========



Azt tisztázd magaddal, hogy ez az érzés, érzelem micsoda? Csak pusztán KÍVÁNCSI VOLTÁL? VAGY KÖZÖSÜLNI IS AKARSZ vele!? Illetve a barátság mélyült, vagy nemi és érzelmi vágyalapú testi kívánat is társul hozzá?

Mert ha első, akkor ez inkább csak barátság... :-o

Hány évesek is vagytok? És mióta vagytok bnők?


FEL A FEJJEL! ;-)

Sztem nincs gáz! Csak láss tisztán! :-)


Üdv: EE

2011. febr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál, jó sokat de érdemes volt elolvasni :) én 15 a bnőm meg 16 éves és már több mint 1 éve vagyunk olyan jóban csak néha eléggé kétértelmű dolgokat csinál és mond amit nem tudok hova tenni, vagy barátságból mondja vagy ..többet akar (?) bár szerintem inkább az elöbbi
2011. febr. 16. 23:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik ezek a kétértelmű dolgok.
2011. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ölelget, puszil, édesemnek, szívemnek hív, meg múltkor levágattam a hajam és azt mondta: csak az igazán cuki lányok tudnak kinézni rövid hajjal, meg rávágott a fenekemre :$ (mondjuk ezt visszaolvasva inkább barátinak tűnik, de élőben nekem kissé zavarba ejtő)

És az nem baj hogy egy kissé féltékeny vagyok ha másokkal lóg?

2011. febr. 17. 00:22
 9/15 A kérdező kommentje:
vagy túl önző vagyok? inkább boldognak kéne lennem hogy egy osztályba kerültem vele
2011. febr. 17. 00:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg kevésbé tűnik barátinak, ez már egy picivel bensőségesebbnek hangzik. A féltékenységed meg egy természetes reakció :)
2011. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!