Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, most mi van?

Figyelt kérdés
Én egy kissé csendes, visszahúzódó lány vagyok és inkább csak az eredményeimmel tűnök ki az osztályból. Még múltkor az egyik lány odajött hozzám aki a legnépszerübb és a legszebb lány az osztályból és azt kérdezte nem mehetnénk-e haza együtt meg hogy jobban szeretne megismerni (mivel eddig szinte semmit nem dumáltunk) aztán annyira jóban lettünk hogy legjobb barátnők lettünk, nagyon örültem neki mivel ő életemben elösször igazi barátra találtam, de valahogy azt hiszem mélyebb érzelmet érzek iránta és ez most barátság vagy ....... szerelem? mert nekem eddig még nem volt szerelmem és hát igazi barátom sem volt. De.....egy kis házibulin annyira bepiáltunk hogy ő egyszer csak elaludt és hát..... valahogy késztetést éreztem vagy mit hogy megcsókoljam és..............megcsókoltam de ő annyira bealutt hogy egy az hogy nem érzett semmit, a másik meg hogy másnap nem is tudta hogy én mit csináltam vele és most nem tudom mi van, mert talán ez azért volt mert én is ittam vagy mert ... talán belészerettem? nem mondtam meg neki, de lehet hogy kéne?
2011. febr. 15. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Szívesen segítek, ha tudok, noha a lényeg hosszan tud csak értelmez7ővé válni.. S:-s



KÉTÉRTELMŰ DOLGOK:

Csak úgy derül7 ki, mik ezek, ha rákérdezel. Az én legjobb barátomnál is eleinte a barátságunk haladó szakaszában ezeket fel kellett tenni, mert igencsak értek a gesztusok, aztán rákérdeztem. És milyen jól tettem, mégha ezt tapintatosan is tettem,... Így legalább tisztán lát6tam a dolgokat, és rájö7tünk mindketten, hogy voltaképpen SEMMI BAJ NINCS!

Hogy most a te bnőd többet akar-e vagy sem... azt is csak úgy tudod kideríteni, ha megkérdezed. Hogy hogyan? Röviden, 1xűen, és klényegretörően, uakkor határozottan... pl.:


"-- Figyusz, kérdezni szeretnék tőled egy fontos dolgot, amin már régóta filózom!(Üljetek le!)

Főleg mostanában tűnt fel, hogy időnként olyan kissé fura dolgokat csinálsz, olyasmiket, amelyeket sztem mások akár félreért7nének, (pl. ezt meg azt. itt sorolj fel párat közülük). Nos, tegyük fel, mégha ezt a dolgot szeretem is, úgy érzem összezavarodtam és vívódom, mert nem tudom, ezekhez hogy álljak hozzá!? Nem tudom, ezeket csak simán barátságból csinálod, vagy esetleg úgy érzed, hogy többet szeretnél ennél? (Ha terelni kezd, pl: "--Méért? Zavar??" Akkor kérdéssel, de nem cinizálva kérdezz vissza...: "-- Ezt szeretném kideríteni magamban... Miért? Neked jólesik? :-) ")


Csak mindig MONDD KI, amit szeretnél, és nem sunnyogj! A barátok és a barátnők kapcsolatának, barátságának az alapja az ŐSZINTESÉG! :-o


Az "ölelget, puszil, édesemnek, szívemnek hív, meg múltkor levágattam a hajam és azt mondta: csak az igazán cuki lányok tudnak kinézni rövid hajjal, meg rávágott a fenekemre :$" ... ezek számomra inkább poénosabbak, mintsem szexuális töltetűek, addig meg nem kombináljunk, amíg nincs erre utaló egyértelműsítés az ő részéről!



Nálunk fiúknál is vannak ilyenek, fogdozzuk, tapizzuk alkalmanként a másikat, van, hogy poénból "ott" is, de ezt mi nem azért csináljuk, mert melegek vagyunk, hanem ökörségből. Igaz, serdülőkorban ez egy kicsit más, ahogy nálatok is,... mert a szexualitás ébredésével együtt jár a saját és a másik velünk egynemű testének a felfedezése is, (kukkolni a másikat, a "másikÉT",... esetleg megfogni azt, játszani a nemi szervekkel... és ennek amíg a kíváncsiság az alapja, nem pedig a szexuális örömszerzés, addig nincs gáz,) ...persze, nem mindenkinél tör ez a vágy, érzés a felszínre, de még ha el is van fojtva, elméleti szinten mindenkiben jelen van egyfajta természetes kíváncsiság a saját nemével kapcsolatban)!

Azonban ez sem tart örökké, mert miután ezen kíváncsiság kielégült, váltunk majd csak az ellentétes nem felé, (vagy legalábbis azoknál van ez így normálisan, akik olyan családi, vagy társadalmi közösségekben nőttek fel, ahol a sablon, a férfi és női szerepek a megfelelő mederben vannak.)


* * *


FÉLTÉKENYSÉG:

Ami meg a féltékenységet illeti,... természetesen az emberben akkor vetődik fel ez az érzés, ha fél, hogy elveszít vmit, ami az ő számára értékes, esetleg elhanyagoltnak érzi önmagát. (Rosszabb esetben meg irígy.)

Neked kell tudnod, melyik valós ezekből,... d0.ob ...De sztem azzal, hogy alkalmanként másokkal is elvan, abban semmi kivetnivaló nincs addig, amíg a szintet veled is tartani tudja, ill. ha mégsem azt előtte valós alappal számodra ért7ően is lekommunikálja.


Sztemd most ne veszítsd el a fejed, holmi ostoba féltékenykedéssel! :-o Inkább ha úgy adódik, esetleg lógj te is velük... vagy beszélj erről a dologról bizalommal a bnőddel! Elvégre is... az egyenes beszéd az igazi! Nemde? ;-)



Üdv: EE

2011. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát, ezen a kis csók után nem bírtam a bnőm arcába nézni, nagyon zavarban voltam akkor, mert mindig a szájára téved a szemem de elmondtam neki, elmagyaráztam, ahogy tanácsoltad, hogy nem is gondoltam bele hogy mitcsinálok és amikor alutt megcsókoltam. Azt gondoltam hogy nem akar többé a barátnőm lenni de azt mondta "emiatt nem néztél rám mostanában? ne aggódj, nem nagy ügy"

Azt mondta még hogy ez olyan mintha egy "szia" vagy "helót" mondtam volna , nem több mint egy kis bolondozás.

Azóta képes voltam vele normálisan beszélgetni csak ha ránézek.....újra megakarom csókolni, egy barátnak szabad ilyet gondolni? talán csak azért gondolok ilyet mert ő a legjobb barátnőm? ez teljesen normális barátok között? mást nem érzek iránta,annyit hogy szeretem de ez egyértelmű, akkor nem vagyok leszbi?

2011. febr. 17. 18:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy teljesen normális, de szerintem belefér. Arra viszont vigyázzatok, hogy ha meg akarjátok előzni a gúnyos és rosszindulatú megjegyzéseket, akkor mások előtt ne mutassátok ezt.
2011. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na látod! Ugye, hogy az őszinteség kifizetődőbb?? ;-)

Viszont hogy újra megakartad csókolni,... azt tisztázd magadban, hogy mi miatt? Kíváncsi vagy milyen lenne vele csókolózni? Vagy mi?

Emiatt, hogy volt ez, még nem neveznélek leszbinek, azonban sztem ne menj tovább, ne akarj többet. A drogosok is íg kezdik... egy kis ez... egy kis az,... egy kis amaz.. do.0b . Max annyit, hogy 1x poénból feldobod neki, azt' vagy belemegy, vagy nem!? De ebből rendszert nem hinném, hogy csinálni kéne... d0.ob

Ettől eltekintve sztem minden rendben van.


Üdv: EE

2011. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hát.....nem tudom, lehet kiakarom próbálni vele a csókolózást de azt inkább nem mondom neki, nem akarom hogy megutáljon vagy hogy azt gondolja leszbi vagyok.

Még letisztázom magamban valahogy, és nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettek

2011. febr. 18. 18:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!