Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már valaha így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valaha így?

Figyelt kérdés
Napok óta nem hagy nyugodni ez a gondolat. Pár napja történt a munkahelyemen, hogy az egyik partnerünktől érkeztek képviselők, közülük volt egy férfi, akivel eddig nem találkoztam még. Egyből, ahogy a szemébe néztem láttam benne a kémiát, a vonzalmat, szimpátiát vagy igazából nem is tudom mi a jó szó erre. De teljesen elragadott ez az érzés és rajta is ezt éreztem. Sosem éreztem eddig még ilyet, hogy valakihez ennyire vonzódnék első látásra és ő az szemében is ezt láttam. A megbeszélésen is folyamatosan megvolt a szemkontaktus, próbált mindig hozzám kitérni a mondandójával. Elbúcsúztunk egymástól és azóta nem volt kontakt közöttünk, azon kívül, hogy linkedinen ismerősök lettünk. Nem keresett és én sem őt, de azóta annyira fura érzésem van ezzel kapcsolatban, hogy ő A férfi és megérkeztem. Ti felkeresnétek a helyemben így, hogy ő nem keresett eddig? Tartok tőle azért nehogy rosszul süljön el és emiatt legyenek kellemetlenségek a céges együttműködésünkben a munkánk során. Úgy érzem magam, mint valami tini, aki szerelmes, pedig mindketten harmincasok vagyunk. Közösségi oldalait megnéztem, de nem láttam nála semmi konkrétat, hogy van-e párja vagy bármije.
ma 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen munkahelyi ürüggyel írj rá, aztán próbálj vele egy kicsit beszélgetni, hátha.
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aszondja láttam benne a kémiát🙈🤣🤣🤣
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd. Megvan a lehetősége, hogy ő tegye, mégsem teszi. Pedig egy férfi, ha akar valamit, legyen ez csupán egyetlen alkalom, "megmozdul" érte.

Átérzem, hogy mennyire megfogott, és hogy ez kölcsönösnek tűnt, de sajnos ez így ennyi, ha nem lép.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!